d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Poradit :p > Baba
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Dec 30 2007 03:09pm
Quote (Leri @ Sun, 30 Dec 2007, 21:23)


to bylo neco, to vsichni jeste d2 hrali ... parada
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 30 2007 04:21pm
Quote (Leri @ Sun, 30 Dec 2007, 21:23)


lol rofl.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 2 2008 01:10pm
ja taky potrebuju poradit. nevite nekdo pls, kolik tak plus minus stoji tak gigovka ramka do notase?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 2 2008 01:44pm
Quote (kvaski_svk @ Sun, 30 Dec 2007, 11:49)


tohle je asi nejlepší pvm build na cs, ale celkově mi přijde pvm barb dost na hovno, nebo taky můžeš udělat max bo babu
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 2 2008 02:21pm
Quote (IqLimited @ Wed, 2 Jan 2008, 20:10)
ja taky potrebuju poradit. nevite nekdo pls, kolik tak plus minus stoji tak gigovka ramka do notase?


~3-5 k
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 2 2008 02:27pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jan 2 2008, 08:21pm)
~3-5 k


coze? to myslim ze asi ne smile.gif teda doufam .-.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 2 2008 02:37pm
Quote (undead_lord @ Wed, 2 Jan 2008, 21:21)
~3-5 k


fg?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 2 2008 03:05pm
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1200821UY

uz sem to pohledal. omloufam se ze jsem vas s tim otravoval a az nekdo budete potrebovat s necim poradit,tak piste unluckymu, podava totiz pravdive informace tongue.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 2 2008 03:46pm
Quote (IqLimited @ Wed, 2 Jan 2008, 22:05)
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1200821UY

uz sem to pohledal. omloufam se ze jsem vas s tim otravoval a az nekdo budete potrebovat s necim poradit,tak piste unluckymu, podava totiz pravdive informace tongue.gif


jsem jenom hadal ...

kamos mi kdysi rekl, ze kdyz opravil svyho notase tak 500 ramka tehdy stala cca 3k
tak hadam ze tedka 1g = 3k
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll