Mno mno, tak abych sem neco taky napsal, tak je pravda ze se to zda pri prvnim hrani vazne pomale, cele je to takove zpomalene. Nikdy jsem tam nedocel nejak daleko, takze nemuzu rict nic o tom ze se da chcipnout v pvp za pul sekundy, s tim jsem se fakt jeste nesetkal

Ale je pravdou ze s postupnym vyvojem charakteru se to vse zrychluje.
Co se tyce grafiky, taky jsem na to mel takovy nazor ze to je spise jako nejaka komixova hra. Nemuzu rict ze mne ta hra pohltila, ale je to fajn promyslena hra. Byly chvile kdy jsem tam zkysnul par hodin v kuse.