d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Je Todle V Poradku?? -- > ??
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 25 2007 03:49am
Tyvoe co ja bych dal za takove sny wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 25 2007 03:58am
tywoe, ty se mas sad.gif

me se porad zdaji sny, kde ja jsem koristi nebo kde do me strileji/kopaji sad.gif

samozrejme ze v irl se mi to nestava nebo ze bych byl naka padavka biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 25 2007 04:09am
sakra, dneska se mi zdala nejaka picovina, a to jsem na to pred spanim tak myslel, dokonce jsem se chvilu dival na blade...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 25 2007 05:42am
Quote (Sentinel4 @ Tue, Dec 25 2007, 10:09am)
sakra, dneska se mi zdala nejaka picovina, a to jsem na to pred spanim tak myslel, dokonce jsem se chvilu dival na blade...


Tak kdyz se cloveku zda o "picovinach" tak to taky neni k zahozeni laugh.gif

This post was edited by Leri on Dec 25 2007 05:42am
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Dec 25 2007 07:09am
Quote (undead_lord @ Tue, 25 Dec 2007, 10:58)
tywoe, ty se mas sad.gif

me se porad zdaji sny, kde ja jsem koristi nebo kde do me strileji/kopaji sad.gif

samozrejme ze v irl se mi to stava nebot jsem padavka biggrin.gif


Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 25 2007 08:14am
Quote (Leri @ Tue, Dec 25 2007, 11:42am)
Tak kdyz se cloveku zda o "picovinach" tak to taky neni k zahozeni laugh.gif


jenze neni picovina jako picovina smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 25 2007 09:53am
Quote (Sentinel4 @ Mon, 24 Dec 2007, 23:30)
Ok.


uz 3 dny za sebou se mi zda, ze jsem upir, kazdou noc to na sebe navazuje, je to jako film, nebo serial.
kazdou noc se naucim neco noveho a nemuze se dockat az zase usnu. Myslim to vazne, je to daleko lepsi nez
nejaky film, nebo serial. ma stim nekdo podobne zkusenosti?
napr vcera jsem se naucil rvat a cenit zuby a tim nahanet strach a zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.


uz 3 dny po sobe hraju Vampire The Masquerade: Bloodlines... v podstate jsem na tom stejne jako ty laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 25 2007 10:00am
měl by sis najít ženskou.. rofl.gif pak bude sát one a né ty biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 25 2007 10:41am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Dec 24 2007, 11:30pm)
Ok.


uz 3 dny za sebou se mi zda, ze jsem upir, kazdou noc to na sebe navazuje, je to jako film, nebo serial.
kazdou noc se naucim neco noveho a nemuze se dockat az zase usnu. Myslim to vazne, je to daleko lepsi nez
nejaky film, nebo serial. ma stim nekdo podobne zkusenosti?
napr vcera jsem se naucil rvat a cenit zuby a tim nahanet strach a zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.


Čas se jít léčit ?
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 25 2007 06:15pm
Quote (Runn3r @ Tue, Dec 25 2007, 04:41pm)
Čas se jít léčit ?


Guild : Olybaal


cas jit udelat vic baalrun?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll