Quote (otko @ Sat, Dec 22 2007, 09:03pm)
mmm rezne
zas sa obzerem/ozerem
Jojo, to bude fajn hned po rozbaleni darku zase vyrazit

)
Quote (Josefista @ Sat, Dec 22 2007, 10:41pm)
hm sem neska rezal pro nas, babicku s dedou a pro tetu se strejdou... Samy smrky, pichaj jak cyp, uplne me to sralo

doufam ze jsou postrikane tim smradem, ktery se zacne linout az ho das do tepla
This post was edited by Leri on Dec 22 2007 05:05pm