d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Loool Lua Aneb Panic? :d > Check Info Here :d
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 19 2007 08:05am
hodne trapnej stupid.gif stupid.gif stupid.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 19 2007 08:22am
Hehe...
No ja jsem o to prisel na moje 16tiny, ale hodne sanci jsem mel uz driv, ale jaksi to z osobnich duvodu neslo smile.gif
Jinak driv bych sukal kazdou peknou holku, i kdybych ji neznal... ted uz jsem se trochu zklidnil a zakorenil smile.gif

To Lua: Nezalezi na tom jesli ses v 18ti panic nebo ne... ale udelej prosimte neco s tim pravopisem tongue.gif
To Black_woh: Nemam te rad, protoze zakladas blby topicy a vypadas + chovas se jako buzik a malej harant... kk?
Jako zalozit topic o tom ze nekdo je panic icon_pointr.gif mas v hlave nasrano?

This post was edited by Josefista on Dec 19 2007 08:29am
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Dec 19 2007 08:36am
uz nemate co robit na vianoce len zas jebat do luu ??
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 19 2007 08:40am
ne hele je to tpic o ničem ale asi takhle furt sem a nesere mi to
jako většina by neudělal to co ja mě řekne holka pod šukat tak po ni mrsknu okurku a at si to udělá sama
btw už sem měl tolik příležitosti ale prostě mam svojí zásadu a když k té holce nic necítím tak přece s ni nebudu spát...
jako což řekny všechny co mi to řekly jedna mě i pozvala i na pizzu známe to ^^ tak ne a ne smile.gif
btw to že sem nepíchal neznamená že nic neumim
a za další já se za to nestidim protože je to z mé vůle
vo to vic když narazim na tu pravější nebo pravou tak sní dýl vydržim smile.gif

This post was edited by Lua on Dec 19 2007 08:41am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 19 2007 09:00am
Quote (Lua @ Wed, Dec 19 2007, 02:40pm)
ne hele je to tpic o ničem ale asi takhle furt sem a nesere mi to
jako většina by neudělal to co ja  mě řekne holka pod šukat tak po ni mrsknu okurku a at si to udělá sama
btw už sem měl tolik příležitosti ale prostě mam svojí zásadu a když k té holce nic necítím tak přece s ni nebudu spát...
jako což řekny všechny co mi to řekly jedna mě i pozvala i na pizzu známe to ^^ tak ne a ne smile.gif
btw to že sem nepíchal neznamená že nic neumim
a za další já se za to nestidim protože je to z mé vůle
vo to vic když narazim na tu pravější nebo pravou tak sní dýl vydržim smile.gif


jj mas naprostou pravdu luaku.. jen tak dal

Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 19 2007 09:17am
Quote (Lua @ Wed, 19 Dec 2007, 15:40)
ne hele je to tpic o ničem ale asi takhle furt sem a nesere mi to
jako většina by neudělal to co ja  mě řekne holka pod šukat tak po ni mrsknu okurku a at si to udělá sama
btw už sem měl tolik příležitosti ale prostě mam svojí zásadu a když k té holce nic necítím tak přece s ni nebudu spát...
jako což řekny všechny co mi to řekly jedna mě i pozvala i na pizzu známe to ^^ tak ne a ne smile.gif
btw to že sem nepíchal neznamená že nic neumim
a za další já se za to nestidim protože je to z mé vůle
vo to vic když narazim na tu pravější nebo pravou tak sní dýl vydržim smile.gif


No hlavne do toho nikomu nic neni... Jeste jednou napises nestidim, tak te zabiju tongue.gif

This post was edited by Josefista on Dec 19 2007 09:32am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 19 2007 09:17am
virgin topic made by a virgin about a virgin
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 19 2007 09:20am
Quote (palec @ Wed, Dec 19 2007, 03:17pm)
virgin topic made by a virgin about a virgin


retard post made by an idiot about a virgin

myslim si že furt eště nepřemejšlíš a chováš se jak zamrzlej puberták pozoruju každej tvůj topic<post>

This post was edited by Lua on Dec 19 2007 09:20am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 19 2007 09:26am
kluci já ty hádky miluju biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Dec 19 2007 09:30am
Quote (Sobcz @ Wed, 19 Dec 2007, 17:26)
kluci já ty hádky miluju biggrin.gif


vouch
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll