ne hele je to tpic o ničem ale asi takhle furt sem a nesere mi to
jako většina by neudělal to co ja mě řekne holka pod šukat tak po ni mrsknu okurku a at si to udělá sama
btw už sem měl tolik příležitosti ale prostě mam svojí zásadu a když k té holce nic necítím tak přece s ni nebudu spát...
jako což řekny všechny co mi to řekly jedna mě i pozvala i na pizzu známe to ^^ tak ne a ne

btw to že sem nepíchal neznamená že nic neumim
a za další já se za to nestidim protože je to z mé vůle
vo to vic když narazim na tu pravější nebo pravou tak sní dýl vydržim
This post was edited by Lua on Dec 19 2007 08:41am