d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Icq > 123
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 9 2007 02:38pm
Quote (undead_lord @ Sun, Dec 9 2007, 09:19pm)
ji znam uz 10 let ale nemam jeji cislo ani zadny kontakt ><


mě stačej tři čísla.. .. 90/60/90 ? wink.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 9 2007 03:04pm
az budu mit jeji icq tak vam reknu cisla ><
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 9 2007 03:20pm
Quote (undead_lord @ Sun, 9 Dec 2007, 22:04)
az budu mit jeji icq tak vam reknu cisla ><


pokud vůbec biggrin.gif

Myslím že pokud ti nenapíše máš tak trochu smůlu
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 9 2007 03:31pm
Quote (FF-speed @ Sun, 9 Dec 2007, 22:20)
pokud vůbec biggrin.gif

Myslím že pokud ti nenapíše máš tak trochu smůlu


v nejhorsim pojedu k ni domu zitra bez ohlaseni ><
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Dec 9 2007 03:50pm
Quote (undead_lord @ Sun, 9 Dec 2007, 22:31)
v nejhorsim pojedu k ni domu zitra bez ohlaseni ><


nepamatuješ si její nick na icq? pokud nemá něco trapnýho jako Kačenka, Lenička, Andílek apod tak by ti ji to mělo najít

E: btw znát někoho deset let a nemít na něj kontakt... to není ani normální ani nenormální

This post was edited by st3pix on Dec 9 2007 03:51pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 9 2007 03:56pm
Quote (undead_lord @ Sun, Dec 9 2007, 10:31pm)
v nejhorsim pojedu k ni domu zitra bez ohlaseni ><


a stejně rychle zas vyletíš biggrin.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 9 2007 04:19pm
Quote (Sobcz @ Sun, 9 Dec 2007, 22:56)
a stejně rychle zas vyletíš biggrin.gif


vzdyt na ni nema kontakt tak nevi kde bydli lol... bangin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Dec 9 2007 07:59pm
Quote (Sobcz @ Sun, 9 Dec 2007, 21:38)
mě stačej tři čísla.. .. 90/60/90 ? wink.gif

to je 6 cisel tongue.gif

undet: co pouzivas pokud klasicky icq, tak si debil biggrin.gif pak se to smazlo z rosteru, v pripade ze mas mirandu nebo triliana bude podle vseho stacit login na klasicky icq, pokud ne tak jsi chytre odtrhnul defaultni nastaveni ze to nema mazat ze strany serveru tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 9 2007 11:47pm
Quote (unknown_spirit @ Mon, 10 Dec 2007, 02:59)
to je 6 cisel tongue.gif

undet: co pouzivas pokud klasicky icq, tak si debil biggrin.gif pak se to smazlo z rosteru, v pripade ze mas mirandu nebo triliana bude podle vseho stacit login na klasicky icq, pokud ne tak jsi chytre odtrhnul defaultni nastaveni ze to nema mazat ze strany serveru tongue.gif


spíš číslic
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 10 2007 01:00am
Quote (Esantin @ Mon, Dec 10 2007, 06:47am)
spíš číslic


ezcaked
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll