Quote (Sobcz @ Sun, 9 Dec 2007, 21:38)
mě stačej tři čísla.. .. 90/60/90 ?

to je 6 cisel

undet: co pouzivas pokud klasicky icq, tak si debil

pak se to smazlo z rosteru, v pripade ze mas mirandu nebo triliana bude podle vseho stacit login na klasicky icq, pokud ne tak jsi chytre odtrhnul defaultni nastaveni ze to nema mazat ze strany serveru