d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ako Spravit Javazonku Zameranu Na Cs? > Pls Poradte
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 4 2007 05:19am
Quote (Josefista @ Tue, 4 Dec 2007, 12:17)
Jestli muzu poradit, tak ja bych javu nedelal, kamos ji mel a je tu jeden zasadni problem... Merc s convem ti bude kazdou chvili ripat a coz je uz po chvili dost frustrujici...
Naopak s takovou light soso to utelujes- merc se objevi vzdy u tebe, kdyz se dostane do nebezpeci (dostane IM etc.).


kdyz uz light soso, tak rovnou hammerdina smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 4 2007 05:41am
Quote (Josefista @ Tue, Dec 4 2007, 11:17am)
Jestli muzu poradit, tak ja bych javu nedelal, kamos ji mel a je tu jeden zasadni problem... Merc s convem ti bude kazdou chvili ripat a coz je uz po chvili dost frustrujici...
Naopak s takovou light soso to utelujes- merc se objevi vzdy u tebe, kdyz se dostane do nebezpeci (dostane IM etc.).


a u javy s eni se merc neobjevi u tebe kdyz das tele?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 4 2007 05:49am
convi merc je základ jasné že když dostane IM tak ripne, ale máš přece teleport z eni, sice pomalý ale je tam
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 05:52am
Quote (undead_lord @ Tue, 4 Dec 2007, 12:16)
podle me

eth titan > jakykoli ostep

cena/vykon


proč eth? to už vyjde skoro nastejno s non eth

na cs jsou lepši strokes
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 4 2007 06:03am
Quote (Killer111 @ Tue, 4 Dec 2007, 12:49)
convi merc je základ jasné že když dostane IM tak ripne, ale máš přece teleport z eni, sice pomalý ale je tam


Prave ze je tak pomaly... Kolikrat se to neda stihnout ani se soso... J jen popisuju kamosovy zkusenosti... urcite to hratelny bude, ale ja bych dal prednost sosce ci hammerovi
Navic se sockou muzes chodit i mf treba v cavu tam pred outer cloister nebo jak se to menuje a tam je to lehke a Ilvl je tam taky nejvyssi
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 06:12am
Quote (Josefista @ Tue, 4 Dec 2007, 13:03)
Prave ze je tak pomaly... Kolikrat se to neda stihnout ani se soso... J jen popisuju kamosovy zkusenosti... urcite to hratelny bude, ale ja bych dal prednost sosce ci hammerovi
Navic se sockou muzes chodit i mf treba v cavu tam pred outer cloister nebo jak se to menuje a tam je to lehke a Ilvl je tam taky nejvyssi


ale na lh java > all
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 4 2007 06:42am
6/40 jsou na nl asi 3x a na ladderu tusim jeste ne


na nl stojej kolem 15k fg

jedny ma treba anusch, kdyby jsi chtel, ale asi je nerpoda smile.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 4 2007 06:58am
jave je imo na CS naj

non eth > eth kvoli repairu a merc nechcipne, lebo bude mat infi v dakej normal zbrani, scythe atd
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 4 2007 08:13am
Quote (Dieoncommand @ Tue, 4 Dec 2007, 13:58)
jave je imo na CS naj

non eth > eth  kvoli repairu a merc nechcipne, lebo bude mat infi v dakej normal zbrani, scythe atd


to zas chcipne normalne protoze bude mit slaby leech imo (bcs slaby dmg)... ale zas jen hadam, nad timhle problemem sem uz premyslel
ale zas java by to mohla vykosit driv nez by ho nekdo ohrozil smile.gif

This post was edited by Josefista on Dec 4 2007 08:14am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 4 2007 08:19am
hammerdin je proste neprekonatelnej imo .. pomer cena / vykon .. vymejslet neco novyho je k nicemu .. nemusi se porad starat vo merce atd... -.-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll