Quote (Sobcz @ Sun, Dec 2 2007, 01:50pm)
mam taky Photoshop CS a paráda.. stejně sem taková gumička jen že by mi ňáký upgrady v CS2 nebo CS3 nic neřekly..

a v Photoshopu se dělaj gify pomocí Image Ready. Ty základní animace zvládne každej.
sorry ale ted budu vypadat jak blbec image ready chtělo by to rozvést wocgo?
popř by mi to někdo z prahy vysmahnul já bych si proto přijel zašli by jsme na pár atd

net na sosání nemám
This post was edited by Lua on Dec 2 2007 07:54am