d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Signaturky Jak Na To?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 07:22am
počkat ono se vyplatí mít cs1 a cs2? nechápu proč
kdybych chtěl nějáký fonty tak bych si je musel stáhnout nebo je jich tam dost já vo tom vím kulový no biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 2 2007 07:50am
mam taky Photoshop CS a paráda.. stejně sem taková gumička jen že by mi ňáký upgrady v CS2 nebo CS3 nic neřekly.. wink.gif a v Photoshopu se dělaj gify pomocí Image Ready. Ty základní animace zvládne každej.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 07:54am
Quote (Sobcz @ Sun, Dec 2 2007, 01:50pm)
mam taky Photoshop CS a paráda.. stejně sem taková gumička jen že by mi ňáký upgrady v CS2 nebo CS3 nic neřekly.. wink.gif a v Photoshopu se dělaj gify pomocí Image Ready. Ty základní animace zvládne každej.


sorry ale ted budu vypadat jak blbec image ready chtělo by to rozvést wocgo?


popř by mi to někdo z prahy vysmahnul já bych si proto přijel zašli by jsme na pár atd biggrin.gif net na sosání nemám

This post was edited by Lua on Dec 2 2007 07:54am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 2 2007 07:56am
Quote (Lua @ Sun, Dec 2 2007, 02:54pm)
sorry ale ted budu vypadat jak blbec image ready chtělo by to rozvést wocgo?


popř by mi to někdo z prahy vysmahnul já bych si proto přijel zašli by jsme na pár atd biggrin.gif net na sosání nemám


Image Ready je primo v Photoshopu jedna z "tools". A ja to asi mam nekde vysmahly.. ale ze bych ted mel nak volnej cas to teda nevim tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 07:59am
no za pár fríí bíírů by sis ten čas našel biggrin.gif ne?
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Dec 2 2007 10:21am
Takovej GIMP je free a zae tak spatnej neni (ale "in" je bejt mit photoshop :biggrin.gif)
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Dec 2 2007 12:40pm
-- >photoshop cs2, dreamweaver,articons, alligator flash designer icon_pointl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 2 2007 12:54pm
tyvole tyhle otazky me vzdy dostavaj biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 2 2007 01:29pm
Quote (firebird_cz @ Sun, Dec 2 2007, 04:21pm)
Takovej GIMP je free a zae tak spatnej neni (ale "in" je bejt mit photoshop :biggrin.gif)


gimp sem měl před naformátováním ale něják mi to sním nešlo asi jsem ho nepobral
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 3 2007 12:30am
Myslim ze Lua nema zaujem o ziadny sig maker, chce niekoho vytiahnut na pivo, ktovie co mu do neho nasype a potom... heart.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll