d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Poradit Pls > Nekdo Normalni Pls ...
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Nov 28 2007 07:42pm
som t o pozrel a Europe uz davno nie to co byvala kde tam boli aj mork aktak azgul ap . smile.gif cize mozno ma sob pravdu
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 28 2007 11:35pm
pokud umíš francouzsky, tak zkus French Kiss wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 29 2007 04:19am
Quote (Sobcz @ Wed, 28 Nov 2007, 20:06)
protoze v Europe je stejne vetsina 16tiletejch harantu... to ze ma nekdo TT neznamena ze neni dement biggrin.gif


willik biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 29 2007 07:53am
Quote (Josefista @ Wed, Nov 28 2007, 07:04pm)
Tak dobre, vememe to ciste logicky:
Europe: Prestizni guilda nadupana jen trusted/mediator tagy
Black_WoH: 16ti lety harant s 20% warnem a s avatarem jisteho americkeho dementniho akcniho herce

Tak a ted mi rekni jedinej duvod proc by te meli prijmout tongue.gif

EDIT To Sob: to mas taky pravdu tongue.gif


i kdyz mi nazivas 16letim harantem to neznamena ze sem zaostalej ... jakej je rozdil kdo jakej ma avatar a ze mam 20% warn o kterej si za tyden napisu a pomalu se mi smazne ??? avatar si chci stejne se signaturou udelat novej ale zatim na to but zapomenu nebo neni cas ... zatim jeste nejsem bohatej takze o tom jen uvazuju smile.gif ale thx vsem co mi objasnili tutu zahadu tongue.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 29 2007 09:16am
Quote (Black_WoH @ Thu, Nov 29 2007, 01:53pm)
i kdyz mi nazivas 16letim harantem to neznamena ze sem zaostalej ... jakej je rozdil kdo jakej ma avatar a ze mam 20% warn o kterej si za tyden napisu a pomalu se mi smazne ??? avatar si chci stejne se signaturou udelat novej ale zatim na to but zapomenu nebo neni cas ... zatim jeste nejsem bohatej takze o tom jen uvazuju smile.gif ale thx vsem co mi objasnili tutu zahadu tongue.gif


nj nedaj sa biggrin.gif

omg a vy ho neurazaj lebo moze mat stoho mindraky chudak chlapcek wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 29 2007 09:17am
Quote (DTSS @ Thu, Nov 29 2007, 04:16pm)
nj nedaj sa biggrin.gif

omg a vy ho neurazaj lebo moze mat stoho mindraky chudak chlapcek wink.gif


tebe už radši nikdo neuráží ptž se to bere jako samozřejmost... sleep.gif rofl.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 29 2007 09:49am
Quote (DTSS @ Thu, Nov 29 2007, 03:16pm)
nj nedaj sa biggrin.gif

omg a vy ho neurazaj lebo moze mat stoho mindraky chudak chlapcek wink.gif


stfu bobo
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll