Quote (Josefista @ Wed, Nov 28 2007, 07:04pm)
Tak dobre, vememe to ciste logicky:
Europe: Prestizni guilda nadupana jen trusted/mediator tagy
Black_WoH: 16ti lety harant s 20% warnem a s avatarem jisteho americkeho dementniho akcniho herce
Tak a ted mi rekni jedinej duvod proc by te meli prijmout

EDIT To Sob: to mas taky pravdu

i kdyz mi nazivas 16letim
harantem to neznamena ze sem zaostalej ... jakej je rozdil kdo jakej ma avatar a ze mam 20% warn o kterej si za tyden napisu a pomalu se mi smazne ??? avatar si chci stejne se signaturou udelat novej ale zatim na to but zapomenu nebo neni cas ... zatim jeste nejsem bohatej takze o tom jen uvazuju

ale thx vsem co mi objasnili tutu zahadu