Quote (sapier @ Tue, Nov 27 2007, 11:03pm)
moc to prozivate jsp scenu a chovate se nekteri jak curaci ja sem postnu nejaky topic sem tma aby mi nekdo poradila zase nejaky picus tu zacne spamovat sracky lua nic lepsiho si nevymyslel ? karbec normalka.. otko ? pokud sem se mel zasmat haha fakt se vzpamatujte... viz. buchty v topicu fotky dmnce
taky si myslim !! ste jak dementi !