d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 26 2007 10:36am
Quote (Josefista @ Mon, 26 Nov 2007, 17:29)
lol? smile.gif sry for spamm, ale co ma tohle znamenat reapere? tongue.gif


to znamená že jsme jeli striptýz v kupé, teda až na spodní prádlo... fakt zážitek, když k nám přišla průvodčí a kámoš si zrovna tahal mikinu přes hlavu nic neviděl a málem jí srazil laugh.gif

Viky jsi borec, alem ám pocit že u toho 2. fota jsi byl trooošičku pod vlivem ne? smile.gif

edit: btw myslim ze uz jsem to rikal, ale mas hezkeho psa

This post was edited by MrReaper on Nov 26 2007 10:37am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 26 2007 10:38am
Quote (MrReaper @ Mon, Nov 26 2007, 04:36pm)
to znamená že jsme jeli striptýz v kupé, teda až na spodní prádlo... fakt zážitek, když k nám přišla průvodčí a kámoš si zrovna tahal mikinu přes hlavu nic neviděl a málem jí srazil laugh.gif

Viky jsi borec, alem ám pocit že u toho 2. fota jsi byl trooošičku pod vlivem ne? smile.gif

edit: btw myslim ze uz jsem to rikal, ale mas hezkeho psa


dik smile.gif

to jsem jeste nebyl pod vlivem, to bylo na me oslave 18 a byl to zacatek, kdy jsem dostaval darky smile.gif

tenhle gladiatorsky set byl darek od meho nejlepsiho kamarada smile.gif a musel jsem si ho tudiz zkusit
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 26 2007 11:05am




coment?? radsi ne biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 26 2007 01:01pm
Sem ufon dobry den biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 26 2007 01:07pm




piss that !

edit: black_woh - ta naušnice je příšerná

This post was edited by Killer111 on Nov 26 2007 01:09pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 26 2007 01:21pm
Viki nice eni + whistan ^^
sem výmrd biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 26 2007 01:29pm
Quote (Esantin @ Mon, Nov 26 2007, 07:21pm)
Viki nice eni + whistan ^^
sem výmrd biggrin.gif


to je mp eni + stormshield.

ve stashi mam jeste spirit, perf ofc.

jinka na fotce to neni videt, ale mam jeste draculy s 10 ll.

This post was edited by Sentinel4 on Nov 26 2007 01:31pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 26 2007 01:30pm
Myslím že i ti co v životě na jsp nedali fotku by ji sem měli dát

Všichni jsou zvědaví tongue.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 26 2007 03:06pm
Quote (Killer111 @ Mon, Nov 26 2007, 07:07pm)




piss that !

edit: black_woh - ta naušnice je příšerná


me to je fuk co si myslis .. stejne se mi rozbila mam ji na sracky v tasce :'( ted mam jinou ne tak viditelnou ty fotky jsou mesic stary

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Nov 26 2007 03:36pm
vzdycky je ta fotka stara wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll