Quote (Esantin @ Sun, 25 Nov 2007, 12:00)
mno určitě to občas jde, protože už se mi několikrát stalo že nějaký muly byly expired a pak šli normálně, ale nevim jestli to bylo tim datem..
z nl nejde udělat lad..
"obcas"
kdyz tvuj expired char nebyl vytvoren nekym jinym