d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 25 2007 03:43am
Rek bych ze kdyby to slo tak by to uz nekdo mel, ale rek bych ze to nejde
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 25 2007 04:58am
Quote (vanys @ Sun, Nov 25 2007, 10:43am)
Rek bych ze kdyby to slo tak by to uz nekdo mel, ale rek bych ze to nejde


ten expired jde fakt takto zrušit ?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 05:00am
Quote (Runn3r @ Sun, 25 Nov 2007, 11:58)
ten expired jde fakt takto zrušit ?


mno určitě to občas jde, protože už se mi několikrát stalo že nějaký muly byly expired a pak šli normálně, ale nevim jestli to bylo tim datem..
z nl nejde udělat lad..
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Nov 25 2007 05:16am
Quote (Esantin @ Sun, 25 Nov 2007, 12:00)
mno určitě to občas jde, protože už se mi několikrát stalo že nějaký muly byly expired a pak šli normálně, ale nevim jestli to bylo tim datem..
z nl nejde udělat lad..


"obcas"

kdyz tvuj expired char nebyl vytvoren nekym jinym
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 25 2007 05:22am
Quote (undead_lord @ Sun, 25 Nov 2007, 13:16)
"obcas"

kdyz tvuj expired char nebyl vytvoren nekym jinym


jj vtedy napise "Player not found" nemusis menit systemovy cas ani ziadne ine hovadinky. tak som obnovil hc char, hc mulu uz ale nie lebo meno niekto pouzil sad.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 05:23am
zkousel jsem to asi na 7 expirlych charech a 1 neexpirlým, dost pochybuju že použil někdo ta jména...
ani jeden nešel kromě jednoho kterej ještě nebyl expirlý

This post was edited by Killer111 on Nov 25 2007 05:23am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 05:25am
Jste hold divni...mě to jde u NL charu i Lad charu....prostě to jde vidět kdo umí žměnit datum no smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 25 2007 05:32am
Quote (ghetofu @ Sun, 25 Nov 2007, 13:25)
Jste hold divni...mě to jde u NL charu i Lad charu....prostě to jde vidět kdo umí žměnit datum no smile.gif


nemusis menit ziadny datum, staci aby to meno nebolo obsadene
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 05:33am
Quote (M0f0 @ Sun, Nov 25 2007, 11:32am)
nemusis menit ziadny datum, staci aby to meno nebolo obsadene


jasne ^^ takze nebudes menit datum a kliknes na EXPIRED CHAR a hura bude v poho jo? prober se MG biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 05:58am
já sem neměnil datum a občas mi to jde wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll