d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zhanam Nb
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 27 2007 01:03am
Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 02:55)


to si asi chcel dat do Fotky, Fotecky, Fota! , nie? biggrin.gif

Quote (vincitore @ Sat, 24 Nov 2007, 09:10)
stop spam


ty taky

Quote (under_war @ Fri, 23 Nov 2007, 21:51)
doporučuju toto: http://www.alza.cz/notebook-msi-megabook-ex600x-074cz-d83818.htm



tendle NB má slušnou zběrnici , grafárnu , ramku - no prostě za ty prachy.........

akorát musíš mít vlastní OS - pokud bys chtěl nb s os tak si připlať 5k.......... wink.gif


trosku slaby proc, inak dopohody, vlastny OS mam, win xp, len vacsina novych modelov sa optimalizuje a ma poznamku o podpore driverov vyhradne pre vistu dry.gif

Quote (kvaski_svk @ Fri, 23 Nov 2007, 21:45)
zevraj hej, lol to je kokotne ale skus to pozret...
kolko si ochotny dat?
moznoze on vie o nejakom dobrom za danu cenu..


30k+ SKK by nebol problem, takze keby si mal nejaky typ sem s nim wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 1 2007 06:34am
bump
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Dec 1 2007 11:51am
a naco by asi tak mal byt urceny?

hry/programming/whatever?

napis a skusim daco zistit.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 1 2007 01:14pm
Quote (kvaski_svk @ Sat, 1 Dec 2007, 19:51)
a naco by asi tak mal byt urceny?

hry/programming/whatever?

napis a skusim daco zistit.


multimedia (co to kecam, je to na hry biggrin.gif)
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Dec 3 2007 06:27am
pozri toto http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid=133&product=85680&i6page=null , ma to ale zdielanu grafiku/(nie som isty ci to ma SK klavesnicu)

za 27k aj s danou a recyklacnymi poplatkami.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 3 2007 02:39pm
Quote (kvaski_svk @ Mon, 3 Dec 2007, 14:27)
pozri toto http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid=133&product=85680&i6page=null , ma to ale zdielanu grafiku/(nie som isty ci to ma SK klavesnicu)

za 27k aj s danou a recyklacnymi poplatkami.


share grafiku neva eva... sad.gif

mal som na mysli nieco ako toto:

http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/374979/asus-15-4-/asus-f3ka-ap031/

len je tam oficialna podpora len na vista sad.gif

This post was edited by M0f0 on Dec 3 2007 02:54pm
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Dec 7 2007 03:50pm
chces dat do nb prachy? -> dell nebo ibm-lenovo
nechces -> asus

trochu obecne, ale tohle je moje volba ;-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll