Quote (ghetofu @ Sat, 24 Nov 2007, 02:55)
to si asi chcel dat do Fotky, Fotecky, Fota! , nie?

Quote (vincitore @ Sat, 24 Nov 2007, 09:10)
stop spam
ty taky
Quote (under_war @ Fri, 23 Nov 2007, 21:51)
trosku slaby proc, inak dopohody, vlastny OS mam, win xp, len vacsina novych modelov sa optimalizuje a ma poznamku o podpore driverov vyhradne pre vistu

Quote (kvaski_svk @ Fri, 23 Nov 2007, 21:45)
zevraj hej, lol to je kokotne ale skus to pozret...
kolko si ochotny dat?
moznoze on vie o nejakom dobrom za danu cenu..
30k+ SKK by nebol problem, takze keby si mal nejaky typ sem s nim