Quote (unknown_spirit @ Thu, Nov 22 2007, 01:28pm)
Byl bych velice rád, kdyby nekteří návštěvníci zde, přispěli i nějakýmu svými zkušenostmi na tomto novém projektu.
Jedná se o pokud možno velkou databázi problému a tutoriálů v různých oborech, jak už bylo řečeno diskutuje se tam Hardware, Mobilní telefony, Software pro mobilní telefony, Software, Programováni webových stránek (CSS, HTML, PHP), Hry
Samozřejmě zde nemohu uvést přímou adresu, ale jsou to třikrát dvojité "Vé" tečka webová pomlčka poradna tečka "CéZet"
Hele prosimte jak tam je vzdy treba pentium I 133mhz to se zvysuje diky postum ? nebo to tam je nastaveny nafurt ? ( myslim u profilu )