d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Spoustime Novy Projekt - Poradna > Zamereny Na Hardware, Hry A Prg Webu
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 23 2007 08:32am
Quote (unknown_spirit @ Thu, Nov 22 2007, 01:28pm)
Byl bych velice rád, kdyby nekteří návštěvníci zde, přispěli i nějakýmu svými zkušenostmi na tomto novém projektu.
Jedná se o pokud možno velkou databázi problému a tutoriálů v různých oborech, jak už bylo řečeno diskutuje se tam Hardware, Mobilní telefony, Software pro mobilní telefony, Software, Programováni webových stránek (CSS, HTML, PHP), Hry

Samozřejmě zde nemohu uvést přímou adresu, ale jsou to třikrát dvojité "Vé" tečka webová pomlčka poradna tečka "CéZet"


Hele prosimte jak tam je vzdy treba pentium I 133mhz to se zvysuje diky postum ? nebo to tam je nastaveny nafurt ? ( myslim u profilu )
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 23 2007 08:38am
Quote (Jameess @ Fri, 23 Nov 2007, 15:32)
Hele prosimte jak tam je vzdy treba pentium I 133mhz to se zvysuje diky postum ? nebo to tam je nastaveny nafurt ? ( myslim u profilu )


Ano jsou tam takoveto hodnosti smile.gif) 1. skok je na 100 prispevcich
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 23 2007 12:17pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, 23 Nov 2007, 16:30)
Tak o tomto zaloz tema na poradne, jiste ti tam nekdo pomuze smile.gif


nj ale kvoli tomu sa registrovat na dalsie forum nechcem sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 23 2007 04:09pm
Quote (Leri @ Thu, Nov 22 2007, 01:43pm)


zkus ctrl +a a pak strl+v do toho okýnka nahoře


a něco jako big bonus
osobně bych začal tím že bych udělal soubor index.htm
pro ty zkušenější index.html
lúdovaní káskád je pro pokročilejší biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 24 2007 04:44am
Quote (unknown_spirit @ Fri, Nov 23 2007, 02:38pm)
Ano jsou tam takoveto hodnosti smile.gif) 1. skok je na 100 prispevcich


kurva 100 prispevku ... tak moc se mi spamovat nechce
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 24 2007 09:22am
Quote (Jameess @ Sat, 24 Nov 2007, 11:44)
kurva 100 prispevku ... tak moc se mi spamovat nechce


vsak tolik nespamuj, pis kvalitni prispevky, jako ja !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll