Quote (firebird_cz @ Mon, Nov 26 2007, 08:35pm)
Mno nevim nejak me to neba, ale to bude asi taky tim ze mi 3D akce nic moc nerikaji. COmpl to zvlada v poho (mno, zvlada vpoho crysis tak proc ne tohle), ale proste neba no. To radsi titan quest

kde si přišel na to, že je to 3D akce ...?
Jediná podobnost s 3D je ,když hraješ za Huntera z 1st person pohledu ,ale jinak je ta hra podobná diablu víc než si myslíš ..
teda až na to, že je to z Londýna budoucnosti :-)