d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hellgate: London
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 22 2007 10:42am
mě se nelíbí že za "lepší" mulťák se platí..
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 22 2007 12:45pm
Quote (Esantin @ Thu, Nov 22 2007, 04:42pm)
mě se nelíbí že za "lepší" mulťák se platí..


zatim je to ale v podstate to samy ...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 24 2007 04:36am
Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 04:21pm)
jj na 50% smile.gif


tak to me musis nekdy zase pozvat na mineralku biggrin.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 26 2007 06:05am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Nov 24 2007, 10:36am)
tak to me musis nekdy zase pozvat na mineralku biggrin.gif


ne !
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 26 2007 08:17am
Quote (Mike OV @ Mon, Nov 26 2007, 12:05pm)
ne !


cry3.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Nov 26 2007 02:35pm
Mno nevim nejak me to neba, ale to bude asi taky tim ze mi 3D akce nic moc nerikaji. COmpl to zvlada v poho (mno, zvlada vpoho crysis tak proc ne tohle), ale proste neba no. To radsi titan quest smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 27 2007 01:22pm
ted to mam v češtině tak to jdu zkusit smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 28 2007 04:48am
Quote (firebird_cz @ Mon, Nov 26 2007, 08:35pm)
Mno nevim nejak me to neba, ale to bude asi taky tim ze mi 3D akce nic moc nerikaji. COmpl to zvlada v poho (mno, zvlada vpoho crysis tak proc ne tohle), ale proste neba no. To radsi titan quest smile.gif


kde si přišel na to, že je to 3D akce ...?

Jediná podobnost s 3D je ,když hraješ za Huntera z 1st person pohledu ,ale jinak je ta hra podobná diablu víc než si myslíš ..

teda až na to, že je to z Londýna budoucnosti :-)
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 28 2007 05:55am
hru neznam ... btw mike tebe sem nevidel na dia ani nepamatuju tongue.gif jakse mas ? biggrin.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 29 2007 03:07pm
Quote (Rakiii @ Wed, Nov 28 2007, 10:48am)
kde si přišel na to, že je to 3D akce ...?

Jediná podobnost s 3D je ,když hraješ za Huntera z 1st person pohledu ,ale jinak je ta hra podobná diablu víc než si myslíš ..

teda až na to, že je to z Londýna budoucnosti :-)


a to me na to me to na tom sere
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll