d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ironman Low Lvl Duelz > @ Hcl
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Nov 20 2007 09:30am
chtelo by to "priblizny den"

+ rules

viz undeaduv ironman pul roku zpatky xD
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 20 2007 09:34am
Quote (undead_lord @ Tue, Nov 20 2007, 03:30pm)
chtelo by to "priblizny den"

+ rules

viz undeaduv ironman pul roku zpatky xD


NO RULES! biggrin.gif zadny prehozy , jen to co seberes po ceste, zadny lahve, zadny teamy, zadnej pickit, zadny haxy.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 20 2007 09:47am
Quote (Specter_CmuK @ Tue, 20 Nov 2007, 13:20)
nudim sa jak svina biggrin.gif takze keby niekto chcel ist ironmana alebo low lvl duelz len tak for fun nech sem napise diky tongue.gif


tak to ti závidim že se nudíš, mě teď na dia moc času nezbývá sad.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 20 2007 10:05am
Quote (Esantin @ Tue, Nov 20 2007, 03:47pm)
tak to ti závidim že se nudíš, mě teď na dia moc času nezbývá sad.gif


Teda smile.gif no time a tolik fgs? biggrin.gif no tak to čekám big donate ^^ja mam času dost smile.gif ale ne ty fgs.
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 20 2007 10:25am
ja citaky donate biggrin.gif
jinak irnomana sem jeste nikdy nesel ale rad to s vama skusim .... chtelo by to naky time a day ....

pridam se taky teda
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Nov 21 2007 02:07am
Quote (ghetofu @ Tue, Nov 20 2007, 03:34pm)
NO RULES! biggrin.gif zadny prehozy , jen to co seberes po ceste, zadny lahve, zadny teamy, zadnej pickit, zadny haxy.


nieco taketo tongue.gif ak chce niekto rules nech ich postne tongue.gif


mne je to tento tyzden vcelku jedno mam volno smile.gif takze aky time//date by vyhovoval vsetkym?smile.gif dnes zajtra alebo az vikend?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 21 2007 06:41am
S hracem jmenem "ghetofu" ironmana urcite nehrajte, vzdy pouziva hacky, pak a kdyz uz se mu nedari, tak to leavne. Ti co ho pamatujou by mi dali za pravdu.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 21 2007 08:22am
Quote (Leri @ Wed, Nov 21 2007, 12:41pm)
S hracem jmenem "ghetofu" ironmana urcite nehrajte, vzdy pouziva hacky, pak a kdyz uz se mu nedari, tak to leavne. Ti co ho pamatujou by mi dali za pravdu.


Ja ti dam biggrin.gif nikdy jsem neleavnul ^^ je dost mozne ze jsem trosku podvadel ^^ Ale snad jako kazdy ^^
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 21 2007 08:30am
Quote (Leri @ Wed, Nov 21 2007, 01:41pm)
S hracem jmenem "ghetofu" ironmana urcite nehrajte, vzdy pouziva hacky, pak a kdyz uz se mu nedari, tak to leavne. Ti co ho pamatujou by mi dali za pravdu.


fu gheto to vyhral jak jsme predtim hraly s psn javou myslim ?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 21 2007 09:11am
Quote (sapier @ Wed, Nov 21 2007, 02:30pm)
fu gheto to vyhral jak jsme predtim hraly  s psn javou myslim ?


kolik holek vas tam bylo?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll