Quote (hero_cz @ Mon, Nov 19 2007, 11:19pm)
lua je borec toho by chtel kazdy poznat to mi ver !

možná

jsem skromný ale to nezodpovídá mojí otázku hero ajne klajne bír?
jamesík vypadá že má čas
more more
a co ty sobe nic? budeš jak pecivál doma?
sapier tiesto

jau
Quote (Leri @ Mon, Nov 19 2007, 10:50pm)
Jdi do pice, v zivote te nechchi piznat
kdo říká že myslím tebe

mam toho plno co ti chci říct ale určitě to s tebou nemá význam rozumě bavit
CUTU sorry me >u with closed eyes and without hands maybe without legs ^^
try other forum
piz off pozt hantá!