Quote (Killer111 @ Thu, 15 Nov 2007, 19:56)
jezus učeš si háro
okeeey maan

Quote (undead_lord @ Thu, 15 Nov 2007, 17:45)
na ladder bez, a account na nl mi muzes dat

btw wb
No hle ad bych ti neco dal, ale me to vsechno vyexpovalo, ja sem driv nemohl najit svoje cd-keye a byl sem po formatu c: a zrvona v ty dobe me prestavalo d2 bavit, cekal sem na reset ladderu

No tazke budu zacinat uplne od znova, alespon me to bude bavit

tesim se na vsechny lidi, co me znaj a jeste hrajou

asi jich moc neni