d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > *+*stodolní Ulice*+*
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 14 2007 01:32pm
v takovýhle klubech bych nechtěl uklízet .....
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 14 2007 02:00pm
Quote (FF-speed @ Wed, Nov 14 2007, 07:32pm)
v takovýhle klubech bych nechtěl uklízet .....


spiš před kluby smile.gif ale doporujučuju že tongue.gif tam si najde člověk svou zábavu uplně každý biggrin.gif

e: stará babka ke mě v pul 5 ráno přišla stáhla mě z baru a chtěla po mě trávu biggrin.gif


This post was edited by Runn3r on Nov 14 2007 02:01pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2007 01:30am
Quote (Runn3r @ Wed, Nov 14 2007, 09:00pm)

spiš před kluby smile.gif ale doporujučuju že tongue.gif tam si najde člověk svou zábavu uplně každý biggrin.gif

e: stará babka ke mě v pul 5 ráno přišla stáhla mě z baru a chtěla po mě trávu biggrin.gif


a dal jsi ji aspon ?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 15 2007 02:34am
Quote (sapier @ Thu, 15 Nov 2007, 09:30)
a dal jsi ji aspon ?


za fajku? rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 15 2007 07:32am
Quote (M0f0 @ Thu, Nov 15 2007, 08:34am)
za fajku? rofl.gif


pfft ^ ty bys měl dávat aspoň s těch tvých 800 g tongue.gif offer weed need fg biggrin.gif
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Nov 17 2007 06:18am
Nevyzera to zle wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 17 2007 07:22am
Quote (Specter_CmuK @ Sat, Nov 17 2007, 01:18pm)
Nevyzera to zle  wink.gif


kdo bude chtít na stodolní klidně mužete u runnera přespat biggrin.gif
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Nov 17 2007 11:27am
Quote (Sobcz @ Wed, 14 Nov 2007, 16:09)
takže hot coca-cola night ? biggrin.gif


LOL hot cocacola biggrin.gif omg biggrin.gif

Quote (ghetofu @ Wed, 14 Nov 2007, 15:55)
Tak těch 4% je temá na vlastní topic smile.gif Pač 4% jsou registrovaní biggrin.gif a co ten zbytek? biggrin.gif Dalších 5-10%? biggrin.gif


rofl.gif

This post was edited by Simpi23 on Nov 17 2007 11:28am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 17 2007 02:56pm
Quote (Runn3r @ Wed, 14 Nov 2007, 01:33)


Doufam ze vis jak se jmenuje ten song co tam hraje !! je to totiz masakr heart.gif

Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 21 2007 02:42pm
Quote (unknown_spirit @ Sat, Nov 17 2007, 09:56pm)
Doufam ze vis jak se jmenuje ten song co tam hraje !! je to totiz masakr heart.gif


red carpet:P alright tonight biggrin.gif
a dalších pecek tam hrajou tuny smile.gif mužu klidně posílat a posílat tongue.gif


This post was edited by Runn3r on Nov 21 2007 02:42pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll