d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 03:20pm
Quote (Leri @ Fri, Nov 9 2007, 10:16pm)
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci


nejde o tebe.. znám hodně lidí co anglicky prostě neuměj .. Petra například.. jim to může pomoct.

Quote (Esantin @ Fri, Nov 9 2007, 10:17pm)
taky o tom přemejšlim, budou vypadat divně trady eng / cze.. co všechno budeš překládat sobe?


skoro všechny ikony.. je toho celkem hafo a porad se to updatuje.. se kouknete na naky ty preklady musim rict ze neco de prelozit jen hodne krkolomě smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 03:56pm
No ale ber to tak sobe
pokud tu chceš tradovat tak stejně musíš umět anglicky, jak jinak se chceš domlouvat s hráči, domluvit si medi trade, když tě někdo scamne udělat thread aby to pochopili modi.. popř. když už teda přeložís ikonky tak to bude pěkné ale k čemu? Když ti obsah těch subfor nic nebude říkat...
A na české a slovenské překlad nepotřebuješ add reply post reply snad zvládne každý když ne anglicky tak selským rozumem
Jako klidně ti pomůžu ale přide mi to jako lití vody do moře z hrnku od kafe smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 04:07pm
Quote (mortwatcher @ Fri, Nov 9 2007, 10:56pm)
No ale ber to tak sobe
pokud tu chceš tradovat tak stejně musíš umět anglicky, jak jinak se chceš domlouvat s hráči, domluvit si medi trade, když tě někdo scamne udělat thread aby to pochopili modi.. popř. když už teda přeložís ikonky tak to bude pěkné ale k čemu? Když ti obsah těch subfor nic nebude říkat...
A na české a slovenské překlad nepotřebuješ add reply post reply snad zvládne každý když ne anglicky tak selským rozumem
Jako klidně ti pomůžu ale přide mi to jako lití vody do moře z hrnku od kafe smile.gif


no jde taky o settings a raffle a podobně.. a nepotrebujes supr anglictinu aby si napsal Need, Offer, Game, a t4t. ^^ A nikdo neřiká že to bude naprosto dokonalej a užitečnej překlad pro každýho.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 04:39pm
ok no tak kdyžtak pm me pomůžu s čím budu moct
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 04:43pm
Dle mě bys rád uvítal i pomoct na zdravotnické scéně,ju?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 9 2007 04:49pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 10:43pm)
Dle mě bys rád uvítal i pomoct na zdravotnické scéně,ju?


Fakt vtipne, nemohl jsi si vybrat lepsi topic kde se vyblit. Radeji sis mel nechat otevreny ten tvuj s "noutbuky"
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 04:50pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:43pm)
Dle mě bys rád uvítal i pomoct na zdravotnické scéně,ju?


já ti řikal že máš vzít IBM !!

Quote (mortwatcher @ Fri, Nov 9 2007, 11:39pm)
ok no tak kdyžtak pm me pomůžu s čím budu moct


spíš listuj a všímej si chyb... nebo krkolomnejch výrazů. něco je fakt těžký ^^

This post was edited by Sobcz on Nov 9 2007 05:06pm
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 05:18pm
Quote (Leri @ Fri, Nov 9 2007, 11:49pm)
Fakt vtipne, nemohl jsi si vybrat lepsi topic kde se vyblit. Radeji sis mel nechat otevreny ten tvuj s "noutbuky"


Víš co mi může lojza jako ty? Jestli si nejsi 100% jistý, tak ani nepiš. Jinak, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 05:21pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 11:18pm)
Víš co mi může lojza jako ty? Jestli si nejsi 100% jistý, tak ani nepiš. Jinak, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá?


jí sem taky nepochopil co to tu meleš za hovna.. když nemáš nic k tématu tak sem ani nepiš
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 05:23pm
Quote (mortwatcher @ Sat, Nov 10 2007, 12:21am)
jí sem taky nepochopil co to tu meleš za hovna.. když nemáš nic k tématu tak sem ani nepiš


Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Podívej
se na několik jinných topiků a uvidíš, jak se tam sob a leri
vyjadřovali třeba vůči mě a pak se ti možná rozesvětlí. A je zde hafo
+1erů.

EDIT: Jinak, když už si píšeš něco do Signatury a anglicky, snaž se to napsat dobře ... VIz:
Quote (mortwatcher)
if i offer FT .. it DONT LEAD
pro třetí osobu se používá doesnt...

This post was edited by z3r0. on Nov 9 2007 05:30pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll