Quote (mortwatcher @ Sat, Nov 10 2007, 12:21am)
jí sem taky nepochopil co to tu meleš za hovna.. když nemáš nic k tématu tak sem ani nepiš
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Podívej
se na několik jinných topiků a uvidíš, jak se tam sob a leri
vyjadřovali třeba vůči mě a pak se ti možná rozesvětlí. A je zde hafo
+1erů.
EDIT: Jinak, když už si píšeš něco do Signatury a anglicky, snaž se to napsat dobře ... VIz:
Quote (mortwatcher)
if i offer FT .. it DONT LEAD
pro třetí osobu se používá doesnt...
This post was edited by z3r0. on Nov 9 2007 05:30pm