d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja Som Jelen Stoho :d
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 06:29am
omfg tohle jsou zas posty a topicy^^
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 07:12am
ked napises svoj post a chces nieco dodat/opravit, nerob novy ale pouzi to tlacitko vpravo pri tom poste, je na nom ze EDIT, potom ho mozes este par minut po napisany editovat, lebo robit double posty za sebou je zakazane!



This post was edited by M0f0 on Nov 9 2007 07:14am
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 09:48am
mofo lenže ja tam ten edit nemám biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 9 2007 10:28am
Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 16:48)
mofo lenže ja tam ten edit nemám biggrin.gif


omg to tam je jen chvíli..
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 12:31pm
Quote (DTSS @ Fri, 9 Nov 2007, 17:48)
mofo lenže ja tam ten edit nemám biggrin.gif


ked si pozres na predchadzajucej stranke tejto "diskusie" tej double post a jeden fajny tripple, tak odstup medzi nimi je par minut, vtedy ho tam este mas wink.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 01:07pm
No to my ale nemůžem vědět.. třebas to maj scamer/locked jinak happy.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 9 2007 01:21pm
Quote (mortwatcher @ Fri, 9 Nov 2007, 20:07)
No to my ale nemůžem vědět.. třebas to maj scamer/locked jinak happy.gif


tag by neměl nic měnit..

This post was edited by Esantin on Nov 9 2007 01:21pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 01:50pm
Quote (Esantin @ Fri, Nov 9 2007, 07:21pm)
tag by neměl nic měnit..


to já nevím ješště sem ho neměl happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll