d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Poradte
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 9 2007 04:47am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 10:10am)
dik ale tam som písal a aj texazonovi...a on mi odpísal: ked´ bud´eš čestný napíš,tak som napísal a poslal ma dpc biggrin.gif tomu sa vraví Trusted.


pokud te poslal dpc a mas stale jeho pm, muze ztratit tt smile.gif

Quote (aldon @ Fri, Dec 15 2006, 11:35am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Dec 2006, 12:31)
3 hrs smile.gif

make game


fuck u




This post was edited by undead_lord on Nov 9 2007 04:48am
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 04:51am
myslim ze to poslanie dpc na rozdiel od aldona-shop slave bolo obrazne, a tie historky o bratovi/kamosovi/seternici co to spravila namiesto teba moc nezaberaju, aj keby boli pravdive. musis nahradit skodu tomu kto bol okradnuty a cakat a dufat a cakat a dufat a cakat a dufat...
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 05:51am
Quote (M0f0 @ Fri, Nov 9 2007, 10:51am)
myslim ze to poslanie dpc na rozdiel od aldona-shop slave bolo obrazne, a tie historky o bratovi/kamosovi/seternici co to spravila namiesto teba moc nezaberaju, aj keby boli pravdive. musis nahradit skodu tomu kto bol okradnuty a cakat a dufat a cakat a dufat a cakat a dufat...


mofo šak to sa aj stalo,a eštu mu aj pár ludi písalo čo som im vrátil itemy...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 07:15am
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 12:51pm)
mofo šak to sa aj stalo,a eštu mu aj pár ludi písalo čo som im vrátil itemy...


vrátil itemy ? takže si čóroval .. tak si polib buřtíka.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 9 2007 07:17am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 01:15pm)
vrátil itemy ? takže si čóroval .. tak si polib buřtíka.


kdyby coroval proc by pak neco vracel ?

zalozil by novejch deset accountu a nestaral se o tenhle burte
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 07:18am
Quote (Rakiii @ Fri, Nov 9 2007, 02:17pm)
kdyby coroval proc by pak neco vracel ?

zalozil by novejch deset accountu a nestaral se o tenhle burte


cojávim tak taky nemá jen jeden .. ale ty ostatní sou taky locked ^^ a proc ne ? treba si myslel ze mu toi pomuze.. proc by jinak vracel itemy kdyby byly jeho ? ^^
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 08:32am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 01:18pm)
cojávim tak taky nemá jen jeden .. ale ty ostatní sou taky locked ^^ a proc ne ? treba si myslel ze mu toi pomuze.. proc by jinak vracel itemy kdyby byly jeho ? ^^


třebas tě někdo keylogne scamne za tebe a ty se pak cítíš zodpovědný a snažíš se to napravit ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 08:41am
Quote (mortwatcher @ Fri, Nov 9 2007, 03:32pm)
třebas tě někdo keylogne scamne za tebe a ty se pak cítíš zodpovědný a snažíš se to napravit ?


pokud tě někdo keylogne - tvoje blbost že si stahuješ svinstva do kompu
scammne za tebe ? to mi vysvětli -.-
každopádně nemyslim si že ten scammer tag má jentak ^^ za multi se vetšinou dáva jen lock a ne scammer tag.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 08:56am
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 9 2007, 02:41pm)
pokud tě někdo keylogne - tvoje blbost že si stahuješ svinstva do kompu
scammne za tebe ? to mi vysvětli -.-
každopádně nemyslim si že ten scammer tag má jentak ^^ za multi se vetšinou dáva jen lock a ne scammer tag.


lol

offer : multi a má scamer tag. i když je fakt že s těma multi scamoval no biggrin.gif
scamne za tebe tj že vleze na tvůj acc když seš třeba v práci scamne pár lidí ty přijdeš domů a wtf já mám scamer tag? a za co... a pak se dozvídáš co tvůj acc dělal :X

This post was edited by mortwatcher on Nov 9 2007 08:57am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 08:59am
Quote (mortwatcher @ Fri, Nov 9 2007, 03:56pm)
lol

offer : multi a má scamer tag. i když je fakt že s těma multi scamoval no biggrin.gif
scamne za tebe tj že vleze na tvůj acc když seš třeba v práci scamne pár lidí ty přijdeš domů a wtf já mám scamer tag? a za co... a pak se dozvídáš co tvůj acc dělal :X


to se ti nestane pokud nikdo nezná tvoje pw... tzn nepouzivat hacky a nikomu neverit .. easy.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll