d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Znovu
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 6 2007 07:47am
Nj co na sc sad.gif Si nemysli vždycky se lognu na sc skusím když jestli je nějaké ep-x a když ne tak du na hc bo co .. puby? To mě už neba sad.gif

A teď sěm měl i ban atd xD
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 6 2007 08:01am
Quote (mortwatcher @ Tue, Nov 6 2007, 01:47pm)
Nj co na sc sad.gif Si nemysli vždycky se lognu na sc skusím když jestli je nějaké ep-x a když ne tak du na hc bo co .. puby? To mě už neba sad.gif

A teď sěm měl i ban atd xD


tak to nevím kdy se loguješ, ale třeba večer nebo o víkendu bývá dost lidí na tvt ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll