Quote (mortwatcher @ Tue, Nov 6 2007, 01:47pm)
Nj co na sc

Si nemysli vždycky se lognu na sc skusím když jestli je nějaké ep-x a když ne tak du na hc bo co .. puby? To mě už neba

A teď sěm měl i ban atd xD
tak to nevím kdy se loguješ, ale třeba večer nebo o víkendu bývá dost lidí na tvt ...