d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Co Nejrychleji Nabrat Objem !!!
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 2 2007 06:25pm
asi tak psal sem to do vikyho topicu tak se mrkni
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 3 2007 01:33am
Mily Eriku, je to jednoduche. Predpokladam ze se z tebe chce stat poradna koule, to znamena V = 4/3[pí*(r)na treti] :-)
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Nov 3 2007 02:42am
http://fit.server.sk/ pokial ti nevadi slovencina, super stranka
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 3 2007 03:19am
Speedy: ju snídám, ono poslední dobou co sem na VŠ tak jím docela často...
Diet: dík, mrknu se na to.

EDIT: sorry že sem si nevšiml vikiho postu, omrknu to pak.

This post was edited by z3r0. on Nov 3 2007 03:23am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 3 2007 08:56am
Quote (FF-speed @ Fri, 2 Nov 2007, 23:10)
mám dotaz .... snídáš ? ^^

Je to kurevskej základ a většinou ty co nesnídají tak mají takovýhle problémy ......

jestli nesnídáš začni biggrin.gif


fuuuuck tak uz vim cim to bude ze jsem furt hubenej laugh.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Nov 3 2007 09:07am
Quote (Leri @ Sat, Nov 3 2007, 07:33am)
V = 4/3[pí*(r)na treti]


Joo Leri ... to je matematik.

Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 4 2007 11:32am
ta fsport stranka se mi zda docela dobra, doporucuji :-)

Zatim to vidim na creatin, uvidime za tyden az dva jak se rozhodnu !
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 4 2007 12:05pm
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 06:32pm)
ta fsport stranka se mi zda docela dobra, doporucuji :-)

Zatim to vidim na creatin, uvidime za tyden az dva jak se rozhodnu !


kreatin ? biggrin.gif rofl .. ti narostou ženský kozy biggrin.gif esli pudeš do kreatinu si největší zoufalec..
Member
Posts: 528
Joined: Jun 20 2006
Gold: 1.31
Nov 4 2007 12:06pm
Quote (z3r0. @ Sun, Nov 4 2007, 05:32pm)
ta fsport stranka se mi zda docela dobra, doporucuji :-)

Zatim to vidim na creatin, uvidime za tyden az dva jak se rozhodnu !


fsport nebrat, je tam par lidi co maji prehled ale jinak je to des, bes smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 4 2007 12:18pm
Quote (CIZOPASNIK @ Sun, Nov 4 2007, 07:06pm)
fsport nebrat, je tam par lidi co maji prehled ale jinak je to des, bes smile.gif


no... některé věci se mi tam zdály docela zajímavé (nebavím se o fóru) .

Ono já dojdu k nějakému závěru ať už to z f sport,nebo ronnieho... Ronnieho sem znal už dříve, ale f sport je pro mě novinka :-)

2sobcz: Je to tvuj nazor, já mám pohled na věc trošičku jinší, ale neberu ti ho :-) Chci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti :-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll