Quote (CIZOPASNIK @ Sun, Nov 4 2007, 07:06pm)
fsport nebrat, je tam par lidi co maji prehled ale jinak je to des, bes

no... některé věci se mi tam zdály docela zajímavé (nebavím se o fóru) .
Ono já dojdu k nějakému závěru ať už to z f sport,nebo ronnieho... Ronnieho sem znal už dříve, ale f sport je pro mě novinka :-)
2sobcz: Je to tvuj nazor, já mám pohled na věc trošičku jinší, ale neberu ti ho :-) Chci na sebe něco nahodit do začátku a pak už to bude čistá cestička. Ale jak tak vidím, asi s tím taky nemáš moc velké zkušenosti :-)