d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Univerzita Volá Aneb Velke Dilema > Chtel Bych Vas Nazor
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 30 2007 03:58pm
Quote (st3pix @ Tue, Oct 30 2007, 09:23pm)
měls jít na vše...


chtel vejsku, ne dalsi stredni smile.gif

Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Oct 31 2007 06:23am
Quote (pugacov @ Tue, Oct 30 2007, 09:58pm)
chtel vejsku, ne dalsi stredni smile.gif


VsE= Vysoka skola ekonomicka neni dost vysoka?

to Reaper : tu skolu neznam takze ti neporadim ...

This post was edited by Rakiii on Oct 31 2007 06:24am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 31 2007 06:56am
Mofo: dostanu certifikat ktery je platny mezinarodne, takže nejen EU ale ve svete celkove, to si myslim za ty prachy stoji... zalozil to kanadan a ta skola samotna spolupraceuje se spoustou univerzit v britanii takze si mylsim ze to nebude neseriozni ustav a korupce tam podle me zas tak velka nebude... vyuka v anglictine je pro me osobne hodne podstatna... patrim sice spis k te nizsi financni skupine, ale prachy bych si na to nejak sehnal, kdybych se rozhodl jit tam

lord: je to mozne, ale taky me tam laka individualni pristup a dalsi faktory. ver mi ze bych to neresil kdybych si nemyslel ze tim vyhazuju prachy

sapier: ja chci jit na IT & Computing... love si nejak zaridim i kdyz to bude hodne krute, ale jde mi o to ze bych chtel vedet jestli si myslite ze to za to stoji...

Esantin: dekuji za nazor, ale kdyz nebudu mit na tohle tak pujdu asi na Masarykovu Univerzitu nebo VUT v Brne

Raki: nevadi, zatim tady nezaznelo moc podstatneho tak jako tak...

This post was edited by MrReaper on Oct 31 2007 06:57am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 31 2007 08:41am
Quote (Rakiii @ Wed, Oct 31 2007, 01:23pm)
VsE= Vysoka skola ekonomicka neni dost vysoka?

to Reaper : tu skolu neznam takze ti neporadim ...


no vsichni co tam sou rikaj ze je to jen tezsi gympl biggrin.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 31 2007 09:09am
Quote (Sobcz @ Wed, Oct 31 2007, 02:41pm)
no vsichni co tam sou rikaj ze je to jen tezsi gympl biggrin.gif


sem rad, ze aspon nekdo moji narazku pochopil smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 31 2007 11:44am
Quote (Sobcz @ Wed, Oct 31 2007, 03:41pm)
no vsichni co tam sou rikaj ze je to jen tezsi gympl biggrin.gif


jo tak možná matematika je lehká ale zbytek fakt ne , pochybuju že ste na gymplu programovali smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 31 2007 12:00pm
ehm, vyjadreni k soukromym skolam, diky tem certifikatum vysoce prevysuji vice nez vetsinu jakychkoliv ceskych skol, kdyz vezmu v potaz tu na ktere jsem, je soucasti vyuky certifikat, se kterym se minimal salary pohybuje kolem 3600liber +
bohuzel je pravda, ze penize vlozene do studia se zuroci nejvic :/

This post was edited by unknown_spirit on Oct 31 2007 12:01pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 31 2007 12:03pm
OKP ty děláš ještě základku ne ? smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 31 2007 12:04pm
Quote (Killer111 @ Wed, 31 Oct 2007, 19:03)
OKP ty děláš ještě základku ne ? smile.gif


ne.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 31 2007 12:13pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Oct 31 2007, 06:00pm)
ehm, vyjadreni k soukromym skolam, diky tem certifikatum vysoce prevysuji vice nez vetsinu jakychkoliv ceskych skol, kdyz vezmu v potaz tu na ktere jsem, je soucasti vyuky certifikat, se kterym se minimal salary pohybuje kolem 3600liber +
bohuzel je pravda, ze penize vlozene do studia se zuroci nejvic :/


Nemusi to byt vzdy pravdou :-)
A kdyz uz jo, pak to chce i snahu ze strany studenta, jinak je ti to uplne zbytecne.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll