Quote (mortwatcher @ Fri, 26 Oct 2007, 20:15)
řek bych že to je fake bo nevím jak může smazat tak rychle chary po sobě a nedostat ban xD
je to real, typek mal k tomu v DF aj thread, odtial to mam. tie mena boli chvilu po tom obsadene, takze smola

a v sigu by si mal mat namiesto dont doesnt