Quote (Killer111 @ Thu, Oct 25 2007, 06:55pm)
jedině přes znamý , přes internet v takovym věku nenajdeš nic pořádnýho natož stálýho
máma, táta, známý, kamarádi cokoliv
mno tak v 16 berou treba v Meku nebo kfc (btw cim vic v centru tim vic prace ,ale taky vic penez)
jinak jak rika killer asi nejspis pres znamy ...
This post was edited by Rakiii on Oct 26 2007 04:34am