d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 25 2007 06:55am
No me se proste jsem sel na xchat ( 8let zpatky ) a tak jsem si dal nic jameess, pak mi tak zacali rikat lidi z bandy no a uz to bylo.... ted uz mi skoro nikdo tak nerekne jen stary znamy s kteryma se nestykam a lidi tady z jsp....

Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 07:40am
Petr Paleček..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 25 2007 07:42am
Quote (palec @ Thu, 25 Oct 2007, 14:40)
Petr Paleček..


lol jedna kámoška se jmenuje Palečková a řikáme ji palec ^
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Oct 25 2007 07:49am
Quote (palec @ Thu, Oct 25 2007, 01:40pm)
Petr Paleček..


ja bych ti rekl pp smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Oct 25 2007 08:02am
aktak mi prvy povedal o jsp no a tak som si xel vymysliet prezyvku lebo Brody co mam normalne (Martin Brodeur -NHL- New Yersey Devils)som si nechcel dat ...no a tak som si vymyslel Eso anglicky ACE CARD ako karta a CARD som otocil aby to nebolo take prvoplanove => ACEDRAC smile.gif


zdravim Esantina tiez som niekedy so skautami hraval DrD smile.gif tam som bol barbar Pšenica
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 25 2007 08:41am
No moja prezivka vznikla uz na zakladnej skole, a to tak ze: Volam sa Oto, kamarati to zacali komolit ze Otica, Opica, Kvasnica, kvaski atd... a preto kvaski_svk smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2007 10:07am
Quote (kvaski_svk @ Thu, Oct 25 2007, 03:41pm)
No moja prezivka vznikla uz na zakladnej skole, a to tak ze: Volam sa Oto, kamarati to zacali komolit ze Otica, Opica, Kvasnica, kvaski atd... a preto kvaski_svk smile.gif


tak to je nice biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 25 2007 11:03am
Muj nick ? smile.gif Haha v pc herně se mě někdo ptal jestli mam rad Ghetto a ja řekl že ne. Odpověděl jojo Ghetto FU. A pak mi tak začaly říkat i ostatní smile.gif a bohužel jsem se tohodle nicku nezbavil.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 25 2007 11:05am
mno u me to je slozity... tenhle nick mam asi 4. rokema jak jsem k nemu prisel... tezko rict... ale tak nejak k tomu smerovalo dlouho, protoze maminka mi uz od mala rikala ze vypadam jako "Reklama na smrt" (byval jsem strasne hubeny a bledy, v podstate se nic moc nezmenilo dodnes laugh.gif ) a pak mi cim dal vic lidi rikalo ze vypadam jako: Kostlivec, Mrtvola, Upir, Smrtka atd... no a jednou kdyz jsem zakladal acc na nejakem webu kde bylo Janoshik (jmenuju se Jonas) zabrane tak jsem si rekl, zalozim si Reaper... a to uz bylo tak jsem si rekl ze pridam titul -> MrReaper no a uz to bylo smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 01:06pm
OK taky teda něco přidám.

Killer , hm naprosto debilní nick kdy jsem začínal s onlinovýma hra potažmo s diablem. Přilezl jsem na xchat je to tak 5-6 let zpět a v mém věku mě nenapadlo nic inteligentnějšího než Killer. V hrách po IP jsem všecky kosil, tak jsem šel na bn a nic lepšího mě nenapadlo než Killer biggrin.gif, to samé jsem měl na prvním EP a zde na jsp bylo vše takové zabrané tzn ještě debilnější killer111 , dodneška toho lituju , ale už mi to zůstalo smile.gif

Troy / Troyer - to vzniklo když už jsem trošku pochopil že killer nebude to pravé ořechové, a Troy se mi zalíbil ( přispěl tomu i Pastor Troy)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll