OK taky teda něco přidám.
Killer , hm naprosto debilní nick kdy jsem začínal s onlinovýma hra potažmo s diablem. Přilezl jsem na xchat je to tak 5-6 let zpět a v mém věku mě nenapadlo nic inteligentnějšího než Killer. V hrách po IP jsem všecky kosil, tak jsem šel na bn a nic lepšího mě nenapadlo než Killer

, to samé jsem měl na prvním EP a zde na jsp bylo vše takové zabrané tzn ještě debilnější killer111 , dodneška toho lituju , ale už mi to zůstalo

Troy / Troyer - to vzniklo když už jsem trošku pochopil že killer nebude to pravé ořechové, a Troy se mi zalíbil ( přispěl tomu i Pastor Troy)