d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Uplně Všechno Mě > čti
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 23 2007 11:33am
Boj s nudou. Ty to ale zvelicujes. Co takovy boj s rakovinou?

EDIT: Tak ja ti dam teda bota do diabla smile.gif

Global $Paused
HotKeySet("{INSERT}", "TogglePause")
While 1
Sleep(100)
WEnd

Func TogglePause()
$Paused = NOT $Paused
While $Paused
$rand = Random(210,360)
MouseMove(637,346)
Sleep($rand)
MouseClick("Right")
Sleep($rand)
MouseMove(599,416)
Sleep($rand)
MouseClick("Left")
Sleep($rand)
MouseMove(682,345)
Sleep($rand)
MouseClick("Right")
Sleep($rand)
MouseMove(648,414)
Sleep($rand)
MouseClick("Left")
WEnd
EndFunc

This post was edited by Leri on Oct 23 2007 11:37am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2007 11:34am
Quote (Leri @ Tue, Oct 23 2007, 06:33pm)
Boj s nudou. Ty to ale zvelicujes. Co takovy boj s rakovinou?


nebo boj s Banickem ? ted nevim co je horsi.. sad.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 23 2007 11:34am
Quote (Lua @ Tue, Oct 23 2007, 05:30pm)
ani sapier mě nebaví biggrin.gif njn hrubka se vloudí na to ted pícham

10 jí není sobe biggrin.gif


12? uz muze jezdit ve predu ze?.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 23 2007 11:40am
jéééé sapier špatná myšlenka řéíkam že mě komp nebaví... xd
viky .....
leri jj rakovina je horší ale ted si představ kombinaci nudy a rakoviny biggrin.gif

This post was edited by Lua on Oct 23 2007 11:40am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2007 11:41am
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 23 2007, 06:34pm)
12? uz muze jezdit ve predu ze?.


ale jen na klíně biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 23 2007 11:46am
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 23 2007, 05:41pm)
ale jen na klíně biggrin.gif


ale ne nejakeho smudly s 65ti kily!

This post was edited by Leri on Oct 23 2007 11:47am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Oct 23 2007 12:07pm
Quote (Lua @ Tue, Oct 23 2007, 04:56pm)
nebavííí ale fakt sem zjistil že mě práce , učení, hraní, prostě nic nebaví a šíleně se nedím taky to někdo zažil?
mééé sad.gif


tenhle pocit mam porad ...

stahni si oblibene serialy,filmy a podivej se na ne, bude ti dobre.
nebo

jednou mi kamos rekl, ze kdyz nevis co delat, vem si spartanskou vlajku a jdi do ostravy na fotbal


Quote


Global $Paused
HotKeySet("{INSERT}", "TogglePause")
While 1
Sleep(100)
WEnd

Func TogglePause()
$Paused = NOT $Paused
While $Paused
$rand = Random(210,360)
MouseMove(637,346)
Sleep($rand)
MouseClick("Right")
Sleep($rand)
MouseMove(599,416)
Sleep($rand)
MouseClick("Left")
Sleep($rand)
MouseMove(682,345)
Sleep($rand)
MouseClick("Right")
Sleep($rand)
MouseMove(648,414)
Sleep($rand)
MouseClick("Left")
WEnd
EndFunc


Kam to klika na ty souradnice?

This post was edited by undead_lord on Oct 23 2007 12:09pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 23 2007 12:09pm
Quote (undead_lord @ Tue, Oct 23 2007, 06:07pm)
Kam to klika na ty souradnice?


Ale ne, to se ani do Diabla neda pouzit, to jsem delal uplne do jine hry, konkretne webovky

This post was edited by Leri on Oct 23 2007 12:14pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 23 2007 12:10pm
Quote (Lua @ Tue, Oct 23 2007, 04:56pm)
nebavííí ale fakt sem zjistil že mě práce , učení, hraní, prostě nic nebaví a šíleně se nedím taky to někdo zažil?
mééé sad.gif


Poradim ti zajdi na fotbal... dej si tam par pivek... zařvi si, a uvidis jak z tebe všechno zpadne a pak te bude bavit diablo biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2007 12:19pm
Quote (Jameess @ Tue, Oct 23 2007, 07:10pm)
Poradim ti zajdi na fotbal... dej si tam par pivek... zařvi si, a uvidis jak z tebe všechno zpadne a pak te bude bavit diablo biggrin.gif


BIG VOUCH
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll