Quote (Karbec @ Tue, Oct 23 2007, 03:14pm)
ja vedel ze kazdy spam je jen karbec .. nikdo jiny tu nespamuje.
Muzes mi rict proc tu spamujes a nepokracujes v textu ktery je tu rozjety?
Raz dva tri, my jsme bratri.
This post was edited by Leri on Oct 23 2007 09:50am