d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > My Jsme Kladno Co Sjte Vy -- > Kladno
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 23 2007 03:54am
my jsme Praha, hlavni mesto? oO
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2007 06:48am
Quote (Killer111 @ Tue, Oct 23 2007, 10:24am)
chtěl bych se ti představit ale asi už mě znáš, seš na mě nasranej plný zuby už mě máš.


žhavou pecku posloucháš todle je styl náš.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 23 2007 06:59am
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 23 2007, 12:48pm)
žhavou pecku posloucháš todle je styl náš.


Ale ty se chováš jako papaláš, jednou z tebe vzejde zase ten styl náš.Tak nebuď sráč.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 23 2007 07:01am
Quote (Sobcz @ Tue, Oct 23 2007, 01:48pm)
žhavou pecku posloucháš todle je styl náš.


čéra jako roudnickej mesiáš
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2007 07:19am
Quote (Killer111 @ Tue, Oct 23 2007, 02:01pm)
čéra jako roudnickej mesiáš


seru na to že mě pomlouváš... ani zdaleka na mě nemáš.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 23 2007 07:25am
Kluk, muk, cuk, buk !!
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Oct 23 2007 07:49am
mam svoj plan a nicim nemrham som sam sebe pan atd
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 23 2007 09:14am
ja vedel ze kazdy spam je jen karbec .. nikdo jiny tu nespamuje.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 23 2007 09:48am
Quote (Karbec @ Tue, Oct 23 2007, 03:14pm)
ja vedel ze kazdy spam je jen karbec .. nikdo jiny tu nespamuje.


Muzes mi rict proc tu spamujes a nepokracujes v textu ktery je tu rozjety?

Raz dva tri, my jsme bratri.

This post was edited by Leri on Oct 23 2007 09:50am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 23 2007 09:50am
Quote (Leri @ Tue, 23 Oct 2007, 17:48)
Muzes mi rict proc tu spamujes a nepokracujes v textu ktery je tu rozjety?


taky si to posral ....

Zato ti zabiju mámu,
Nebo si zahrajem šachy a seberu ti dámu !

YEAH !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll