d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 19 2007 09:54am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Oct 19 2007, 02:36pm)
gz, udelal jsi si +1.
kdybys me znal tak bys vedel ze jen chlastam.


tak přestaň chlastat.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 19 2007 09:58am
183cm / 78kg
v 19ti letech smile.gif Jsem normalni?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 19 2007 11:00am
Quote (ghetofu @ Fri, Oct 19 2007, 04:58pm)
183cm / 78kg
v 19ti letech smile.gif Jsem normalni?


Ne ale s tvejma mírama to nemá co dělat biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Oct 19 2007 01:16pm
jak jsem uz rikal, na velikosti nezalezi, kdyz se dva maji radi smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 19 2007 01:53pm
osobně před nedávnem já sem zjistil že mam nadváhu malou ale mam člověk má vážit něco málo pod to než měří -100

a k tomuhle tvýmu problému viky bych to řekl asi takhle seš vyzáblej nemyslim to špatně musíš jíst maso vlákniny a blíkoviny
a ktomu cvičit ty máš problém že nemáš z čeho dělat svalovou hmotu
to mam opačně já mam z čeho dělat ale nic proto nedělam spíš za to mohou moje potíže s rukama s breaku ale
asi díky tomuhle topicu začnu jednat nejdřív za doktorem vyléčit ruce a začít cvičit jak sem cvičil smile.gif

asi takhle jak říkáš že si nic nebral tak bys možná měl začít ale ne moc pomůže ti to nahnat váhu a nebo se rozežer žaludek a předtim než začneš cvičit tak se flakej žer atd abys přibral dost o tom vim páč na učnáku to bylo furt kolem těhle věcí v naší třídě a jak nejlíp rozbít držku atd

to jetéma na dlouhé povídání

This post was edited by Lua on Oct 19 2007 01:54pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 20 2007 01:45am
Dost silne pochybuju ze je tenhle topic myslen vazne...ale pokud je..doporucuju si k tomu posilovani vybrat jeste nejaky potravinovy doplnek...treba z katalogu firmy nutrend....anebo to poresit jak ja smile.gif mesic jsem zral kazdy vecer pred spanim a na snidani tvaroh zmixovany s mlikem a vajickem a do toho treba nejaky banan..ale to je dost drasticke reseni pac se ti to dost znechuti po nejake dobe..ale funguje to ..pribral jsem asi 6-7 kg
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 20 2007 01:46am
Quote (IqLimited @ Fri, Oct 19 2007, 02:09pm)
no vy mate problemy biggrin.gif

ja mam 195 cm a 95 kilo. a presne takhle vypada clovek ktery by mel zhubnout :-P


Quote (Esantin @ Fri, Oct 19 2007, 02:04pm)
lol já mam uplně opačnej problem, měřim 180 a vážim 77kg a nemužu zhubnout.
Cvičim doma a tak 1-2 tejdně zajdu do posilky, snažim se jist zdravě. Je mi 18 taky.
Viki myslim že bys měl bejt rád wink.gif


LOL ja mam 194cm a 105kg... kto by mal schudnut?
E: 17 rokov.

This post was edited by kvaski_svk on Oct 20 2007 01:47am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Oct 20 2007 03:53am
Takze:

vaha / vyska v metorch na druhu
23 je optimum, pod 18 a nad 25 je zlo

jak ste dopadli ?

This post was edited by doobik on Oct 20 2007 03:55am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 20 2007 05:11am
Quote (doobik @ Sat, Oct 20 2007, 09:53am)
Takze:

vaha / vyska v metorch na druhu
23 je optimum, pod 18 a nad 25 je zlo

jak ste dopadli ?


17.9! smile.gif)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 20 2007 05:26am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Oct 20 2007, 11:11am)
17.9! smile.gif)


nechapu jak si nato cislo prisel biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll