osobně před nedávnem já sem zjistil že mam nadváhu malou ale mam člověk má vážit něco málo pod to než měří -100
a k tomuhle tvýmu problému viky bych to řekl asi takhle seš vyzáblej nemyslim to špatně musíš jíst maso vlákniny a blíkoviny
a ktomu cvičit ty máš problém že nemáš z čeho dělat svalovou hmotu
to mam opačně já mam z čeho dělat ale nic proto nedělam spíš za to mohou moje potíže s rukama s breaku ale
asi díky tomuhle topicu začnu jednat nejdřív za doktorem vyléčit ruce a začít cvičit jak sem cvičil

asi takhle jak říkáš že si nic nebral tak bys možná měl začít ale ne moc pomůže ti to nahnat váhu a nebo se rozežer žaludek a předtim než začneš cvičit tak se flakej žer atd abys přibral dost o tom vim páč na učnáku to bylo furt kolem těhle věcí v naší třídě a jak nejlíp rozbít držku atd
to jetéma na dlouhé povídání
This post was edited by Lua on Oct 19 2007 01:54pm