d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Odkoupit 4k Fgs > Asi Vite Jak Napiste Mi :d
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 18 2007 03:45am
Quote (Josefista @ Thu, Oct 18 2007, 09:52am)
Takze jestli tomu dobre rozumim, tak od njaguara muzu legalne koupit fgs za prachy? jaky pomer fg:kc ?


a ještě budeš mít hvězdičku smile.gif

ale má to drahé
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 18 2007 04:12am
Quote (Josefista @ Thu, Oct 18 2007, 08:52am)
Takze jestli tomu dobre rozumim, tak od njaguara muzu legalne koupit fgs za prachy? jaky pomer fg:kc ?


Jo, a je mnohonasobne drazsi nez ja biggrin.gif

http://www.d2jsp.org/index.php?a=wiki&s=3&p=purchaseforumgoldfaq
Retired Moderator
Posts: 21,491
Joined: Jun 26 2005
Gold: 10,141.05
Trader: Trusted
Oct 18 2007 08:54am
Moze ze nie jest slowakiem ale zrozumial smile.gif

To jest ZABRONIONE, zrozumiales ???
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll