d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nema Nekdo Traktor Dj 3 (program) > S Cestinou
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 16 2007 09:00am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Oct 15 2007, 08:36pm)
metalista Karel, ktery posloucha "grind metal a takove ty tezke" ho urcite ma.


biggrin.gif
Nooo noo, teoreticky se da rict ze posloucham grind metal. Ale neposloucham jen "takove ty tezke" smile.gif

Kazdopadne, traktor nemam, a je na netu!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll