d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Politika > :d
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 13 2007 08:42am
když jsme u tzv utahovaní opasků mě napadlo jednou to už je dávno kdyby ze svého platu dávali třeba 5k do takový kasy měsícčně to maj moc peněz i tak tak když to má 200členů tak je to milion měsicčně krát 12 měsíců hned by se schodek začal o málo snižovat ale to oni ee xd
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 13 2007 08:43am
Quote (Lua @ Sat, Oct 13 2007, 02:42pm)
když jsme u tzv utahovaní opasků mě napadlo jednou to už je dávno kdyby ze svého platu dávali třeba 5k do takový kasy měsícčně to maj moc peněz i tak tak když to má 200členů tak je to milion měsicčně krát 12 měsíců hned by se schodek začal o málo snižovat ale to oni ee xd


to je blbost podle meho... protoze ted neni potreba vyrovnat statni dluh ale udelat opatreni aby vice nenarushtal. co jsou socialni reformy....
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 13 2007 08:45am
Quote (Jameess @ Sat, Oct 13 2007, 02:43pm)
to je blbost podle meho... protoze ted neni potreba vyrovnat statni dluh ale udelat opatreni aby vice nenarushtal. co jsou socialni reformy....


jasný reformy jsou důležité ale takhle by se dal snižovat dluh
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 13 2007 08:48am
Quote (Lua @ Sat, 13 Oct 2007, 15:42)
když jsme u tzv utahovaní opasků mě napadlo jednou to už je dávno kdyby ze svého platu dávali třeba 5k do takový kasy měsícčně to maj moc peněz i tak tak když to má 200členů tak je to milion měsicčně krát 12 měsíců hned by se schodek začal o málo snižovat ale to oni ee xd


lepší by bylo rozpustit dolní sněmovnu, dvoukomorovej parlament se vyplatí velkýmu státu např rusku, ale ne čr..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 13 2007 09:19am
Quote (Esantin @ Sat, Oct 13 2007, 03:48pm)
lepší by bylo rozpustit dolní sněmovnu, dvoukomorovej parlament se vyplatí velkýmu státu  např rusku, ale ne čr..


řešíte mrdku ^^ dokud nejde vo 6ivot de vo hovno smile.gif , read above.

This post was edited by Sobcz on Oct 13 2007 09:20am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 13 2007 10:25am
Quote (Lua @ Sat, Oct 13 2007, 03:42pm)
když jsme u tzv utahovaní opasků mě napadlo jednou to už je dávno kdyby ze svého platu dávali třeba 5k do takový kasy měsícčně to maj moc peněz i tak tak když to má 200členů tak je to milion měsicčně krát 12 měsíců hned by se schodek začal o málo snižovat ale to oni ee xd


co to meles lol 12 milionu rocne kdyz ten dluh je velky jak pica to by asi tezko pomohlo
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 13 2007 10:46am
Quote (sapier @ Sat, Oct 13 2007, 04:25pm)
co to meles lol 12 milionu rocne kdyz ten dluh je velky jak pica to by asi tezko pomohlo


jasná pokud se ti zdá 12 mega málo tak mi je dej xd

This post was edited by Lua on Oct 13 2007 10:46am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Oct 13 2007 12:04pm
vite, vidim ze vsichni nadavate na komunisty a na stat atd...

Za dob komunistu si lide stezovali, tedka si lide stezujou a budou stezovat...
Lide chteji zit v dobrem prostredi, chteji mit klid, bezpeci a jistotu, chteji mit dobrou kvalitu silnic, velke socialni / nemocenske atd...
ale nechteji platit dane, odkud to stat ma asi sebrat?


prestante si stezovat a uvedomte si, ze existuji mista, kde touzi po tom, co vy mate tady k dispozici

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Oct 13 2007 12:13pm
Quote (undead_lord @ Sat, Oct 13 2007, 06:04pm)
odkud to stat ma asi sebrat?


ten si nedela velkou hlavu s tim, kde mam brat prachy, kazdej rok si priklepnout zvyseni dluhu o par miliard a je to.

Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Oct 14 2007 01:12am
Quote (Jameess @ Sat, Oct 13 2007, 01:51pm)
Tak ja prihodim polinko do ohne asi me zato tady ukamenujete noa co!

Takze jsem vlastenec to bych chtel zduraznit jako prvni nez me nekdo obvini z toho ze jsem hakos!

Zacnu z opacnyho konce nez lua, zacnem socialnima davkama:
1) sociální dávky ( se platej z penez danovych poplatniku) dostavá je mnoho lidi ktery je nepotrebujou. Viz lidi nepracujici davam konkretni pripad prahu a nasi romsti spoluobcane kteri ziji z davek a pritom v praze je dostatek pracovnich mist ale oni nechtej pracovat a vymejslej si samy blbosti aby makat nemuseli ( diskriminace na pracovisti, ci pracovnim urade ). Tudiz by tu mel nekdo udelat reformu socialniho systemu, pokud nechces pracovat nedostanes zadny prachy od statu, pokud nemas praci a nechces pracovat a mas haranty tak nedostanes stejne zadny prachy. Pokud ale chces pracovat stat ti zajisti mistoa pomuzeti abys uzivil rodinu. Takze kdo pracuje se bude mit o hodne lip nez ten kdo nepracuje. Ted tu ale najednou bude skupina lidi kteri nechtej pracovat a nemaj penize tim padem musej kradst a podvadet. Policie zacne byt aktivni a soudci tez , budou posilat do vezeni i za kradeze, a vezeni se zmenej neco jako v pracovni tabory, kde vezni budou makat , budou si vydelavat na jidlo , ubytovani atd a hlavne budou vydelavat aby splatily to co ukradli.
2) Dalsi co je potreba je reforma tresniho radu, proste neni mozny aby pedofil vysel treba za 5 let ven z vezeni. Takovy lidi rovnou strilet! Takze tu mame zavedeni trestu smrti. A pak bych zavedl 3krat a dost( spachas 3 tresny ciny stejnyho razu a jdes na dozivoti). Dale bych zavedl  provokatery ( ty co nabidnou fizlum, urednikum a dalsim statnim urednikum uplatky ) a kdyz si je veme  tak hned vyhazov a soud za brani uplatku... tim by se statni zprava zbavila techto vyvrhelu.
3) no a pak tu je statni zrizeni ktere by se muselo zde vytvorit, protoze tak jak jeto tu rozvrzeno tak by takovydle veci jen tak neprijalo. Preci kdo by se vzdal sveho koryta.

Jinak na scene neni asi zadna politicka strana ktera by presne tohle chtela udelat, trosku podobny to má Národní strana myslim ale tak nevim dopodrobna jsem jejich program nestudoval a ono to co se vymysli v hospode nad pivem pak vypada nekdy lip nez 10 let prace politiku.

kdybych to vsechno mel hezky rozepsat tak to pisu este tak 2 hodky, tady to jsou jen hrube nacrtky pokud nekomu neni neco jasny, nesouhlasi nebo ma namitky rad si je vyslechnu!


Takze ty ses vlastenec jo? A delas si docela prdel? Trikrat a dost? Se docela prober!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll