d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vše O Autech > Sny A Vášeň
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 12 2007 07:02am
206 > all ^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 12 2007 07:06am
Quote (Killer111 @ Fri, 12 Oct 2007, 14:02)
206 > all ^


206 je pěkná, ale ty novější se mi už nelíbí

tohle bych si nechal líbit biggrin.gif



Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 07:09am



podobnej model parkuje u nás přes ulici ^^ vobjetí klíčem ho nemine biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 12 2007 07:09am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 12 2007 07:26am
jj sobe na těchdle pěkných autech je problém když tě někdo "ojede" tak se nedoplatíš biggrin.gif

Jinak vyloženě sen nemám ale nějakým pěkným mercedesem / bavorákem bych nepohrdnul.. ale muselo by to být auto ve kerým se dám normálně jezdit.. ne tydle sporťáky tongue.gif

e: upravena čeština wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Oct 12 2007 07:27am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 08:53am
tak todle je ta moje kara .. sem shanel fotak ^^



a dalsi fotky pro zajemce wink.gif
http://img410.imageshack.us/img410/9291/p2160174te1.jpg
http://img440.imageshack.us/img440/500/p2160171qa5.jpg
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 12 2007 09:02am
btw sobe, to enzo co tady někdo posílal asi jen tak někomu v ulici nestojí smile.gif

pokud já vim, tak to enzo vlastní jen jediný čech
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 09:03am
Quote (Killer111 @ Fri, Oct 12 2007, 04:02pm)
btw sobe, to enzo co tady někdo posílal asi jen tak někomu v ulici nestojí smile.gif

pokud já vim, tak to enzo vlastní jen jediný čech


ok ma jiny ferrari .. je to majitel hudy sportu a tezce za vodou ... ale proste ferrari jako ferrari ^^ vyfotil bych ho kdyby ho nemel zrovna v garazi ^&^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 12 2007 09:09am
Quote (Sobcz @ Fri, 12 Oct 2007, 16:03)
ok ma jiny ferrari .. je to majitel hudy sportu a tezce za vodou ... ale proste ferrari jako ferrari ^^ vyfotil bych ho kdyby ho nemel zrovna v garazi ^&^


neni ferrari jako ferrari, to enzo stojí asi o 20mil. víc než ostatní ferrari
btw pěkný felda sobe wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 12 2007 09:10am
sobe, takovy auto zlepsovat je jako hodit kytku do hovna xD
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 12 2007 09:11am
Quote (undead_lord @ Fri, Oct 12 2007, 04:10pm)
sobe, takovy auto zlepsovat je jako hodit kytku do hovna xD


ja to nedelal .. takle uz to babicka koupila ^^ ja bzch do toho nedal ani korunu .. jediny co do toho kupuju je benzin.. uz i to staci biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll