Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:29pm)
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:27pm)
->
to ze mlatis je pohyb:-) vzdej to,nemas sanci,proste nemas smysl pro
fair play,studuj prava a pak se jdi hadat,at to ma uroven:-)
Oh
posli sceen tam je ze budu stat na miste... to co delaj moje ruce je
jedno ne chlapecku ?a nejaky prava name nevytahuj .... nebo natebe
zavolam policajty a mafii ! ( ale nevim koho driv, me to prijde skoro
stejny )
no v pripade,ze to bude policie,tak na tebe zase vytahnu prava a budes v haji..nakonec to stejne prohrajes...navrhuju odvetu s tim,ze se nesmis jakkoli hejbat a tudiz ani mlatit na miste:-) nerad bych ripl:-)