d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Killercz Aneb Jak Neumi Prohravat > Read Inside
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:34pm
Quote (FF-speed @ Fri, Oct 5 2007, 08:33pm)
tohle si řešte přes pm nás to nezajímá.......


tak to te teda zajimat bude ! nebo to nemusis cist

PS: uz na tebe volam poldy za obtezovani v topicu
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:35pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:29pm)
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:27pm)
->
to ze mlatis je pohyb:-) vzdej to,nemas sanci,proste nemas smysl pro
fair play,studuj prava a pak se jdi hadat,at to ma uroven:-)


Oh
posli sceen tam je ze budu stat na miste... to co delaj moje ruce je
jedno ne chlapecku ?a nejaky prava name nevytahuj .... nebo natebe
zavolam policajty a mafii ! ( ale nevim koho driv, me to prijde skoro
stejny )


no v pripade,ze to bude policie,tak na tebe zase vytahnu prava a budes v haji..nakonec to stejne prohrajes...navrhuju odvetu s tim,ze se nesmis jakkoli hejbat a tudiz ani mlatit na miste:-) nerad bych ripl:-)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:37pm
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:35pm)
no v pripade,ze to bude policie,tak na tebe zase vytahnu prava a budes v haji..nakonec to stejne prohrajes...navrhuju odvetu s tim,ze se nesmis jakkoli hejbat a tudiz ani mlatit na miste:-) nerad bych ripl:-)


NO tak fajn prijimam! ale muzu mit merce ?
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:38pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:37pm)
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:35pm)
no
v pripade,ze to bude policie,tak na tebe zase vytahnu prava a budes v
haji..nakonec to stejne prohrajes...navrhuju odvetu s tim,ze se nesmis
jakkoli hejbat a tudiz ani mlatit na miste:-) nerad bych ripl:-)


NO tak fajn prijimam! ale muzu mit merce ?


no ok,ale loz na hell:-)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 5 2007 02:39pm
budu tam jako dozorce, kdo jiny kdyz ne ja!
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:40pm
Quote (Leri @ Fri, Oct 5 2007, 10:39pm)
budu tam jako dozorce, kdo jiny kdyz ne ja!


no ok,ale zadny tppk^^
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 5 2007 02:42pm
GAME ? biggrin.gif jdu taky biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:44pm
Quote (FF-speed @ Fri, Oct 5 2007, 10:42pm)
GAME ? biggrin.gif jdu taky biggrin.gif


nevim,zeptejte se jammesse:-) ale asi se bude bat:D:D
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 5 2007 02:44pm
Quote (killercz @ Fri, Oct 5 2007, 08:40pm)
no ok,ale zadny tppk^^


nechameto na zitra ted jdu baalit smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Oct 5 2007 02:45pm
Quote (Jameess @ Fri, Oct 5 2007, 10:44pm)
nechameto na zitra ted jdu baalit smile.gif


ok...pak hod PM,ja pujdu spat,ale budes bit:D ani nebudes spat kvuli tomu,jak se budes bat:D:D zatim:D
edit:cim vic svedku,tim lip^^

This post was edited by killercz on Oct 5 2007 02:46pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll