Quote (zew @ Fri, Oct 5 2007, 10:38pm)
ja mam na tele ale 4

mana 500

s itemami. btw mas mh ?
hehe:D:D to se neda telit,kdyz to zere tolik many:-(
kazdejch 5sec pit manovku je opruz:-(
ale hrajes i hcl??
na scl je to nuda,tam protahnes i a2na hell jen se soso,protoze ti je jedno,jestli ripne nebo ne.-( a muly se ozivy a je to:-/