Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 8 2007, 02:25pm)
kdyz mi udelas banner, ktery vyhraje, tak ti poslu 200fg.
jojo to bych i koupil fg od sobíka a nabídnul bych 300fg za banner co mi vyhraje

btw jamesku jak to mam brát jako urážku nebo sem to blbě jen pochopil?