d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Podzimni Soutez O Notebook !!!
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 8 2007 06:23am
Quote (Karbec @ Mon, 8 Oct 2007, 12:38)
Photoshop 30day trial?!


gg karbec to dáš wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 8 2007 06:38am
Quote (Esantin @ Mon, 8 Oct 2007, 14:23)
gg karbec to dáš wink.gif


NEDAM
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Oct 8 2007 07:52am
hmm asi sa budete smiat ale ctj ten banner presne? 8) blush.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 8 2007 08:08am
Quote (adofka @ Mon, 8 Oct 2007, 14:52)
hmm asi sa budete smiat ale ctj ten banner presne? 8) blush.gif


kliknul jsi na ten odkaz ?

precetl sis i pozadavky krom toho co muzes vyhrat ?

:/
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 8 2007 08:25am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Oct 8 2007, 02:08pm)
kliknul jsi na ten odkaz ?

precetl sis i pozadavky krom toho co muzes vyhrat ?

:/


kdyz mi udelas banner, ktery vyhraje, tak ti poslu 200fg.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 8 2007 08:55am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Oct 8 2007, 02:25pm)
kdyz mi udelas banner, ktery vyhraje, tak ti poslu 200fg.


jojo to bych i koupil fg od sobíka a nabídnul bych 300fg za banner co mi vyhraje biggrin.gif

btw jamesku jak to mam brát jako urážku nebo sem to blbě jen pochopil?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 8 2007 09:26am
Quote (Lua @ Mon, 8 Oct 2007, 15:55)
jojo to bych i koupil fg od sobíka a nabídnul bych 300fg za banner co mi vyhraje biggrin.gif

btw jamesku jak to mam brát jako urážku nebo sem to blbě jen pochopil?


si nemyslim že to byla urážka..
and 500fg here když mi vyhrajete noťas biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 8 2007 09:29am
Quote (Esantin @ Mon, 8 Oct 2007, 17:26)
si nemyslim že to byla urážka..
and 500fg here když mi vyhrajete noťas biggrin.gif


^^ to by slo pekne nahoru .. skoda ze nemam sanci to vyhrat.. bych si pekne prividelal t.t
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Oct 10 2007 01:04am
Quote (Karbec @ Mon, Oct 8 2007, 03:29pm)
^^ to by slo pekne nahoru .. skoda ze nemam sanci to vyhrat.. bych si pekne prividelal t.t


kdyz tu budes jen brecet a nic neposles, tak opravdu nemas tongue.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 10 2007 04:16am
Quote (Karbec @ Mon, 8 Oct 2007, 16:29)
prividelal t.t

PRIVYDELAL.., vis ?
a pak 6 nebo 8k CZK neni moc velkej privydelek.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll