d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takovy Mensi Problem
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 2 2007 02:58pm
To sapier:
Maminka mi vzdycky rikala: Poslouchej Leriho je starsi a mas se od nej co ucit. myslim ze bys mel udelat to stejne, urco ti s tim poradi wink.gif

Btw nevim ze vubec na karba reagujete, jenom ho tim povzbuzujete do dalsiho spamu. Ne ze bych proti nemu neco mel (mimo toho spamu), koneckoncu da se s nim i normalne mluvit obcas, ale tohle proste neresim. A Sob to je pripad sam o sobe, ale aspon pobavil smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 3 2007 05:55am
Quote (Sobcz @ Mon, Oct 1 2007, 07:45pm)
zkus restartovat komp.


^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 3 2007 08:39am
ahooooj biggrin.gif sakra need quote kde bylo psáno už nebudu postovat na cze svk forum ani číst nevim jistě ale napsal to baníček to je starej topic? datum tomu neodpovídá biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 3 2007 10:10am
Quote (MrReaper @ Tue, Oct 2 2007, 08:58pm)
To sapier:
Maminka mi vzdycky rikala: Poslouchej Leriho je starsi a mas se od nej co ucit. myslim ze bys mel udelat to stejne, urco ti s tim poradi wink.gif

Btw nevim ze vubec na karba reagujete, jenom ho tim povzbuzujete do dalsiho spamu. Ne ze bych proti nemu neco mel (mimo toho spamu), koneckoncu da se s nim i normalne mluvit obcas, ale tohle proste neresim. A Sob to je pripad sam o sobe, ale aspon pobavil smile.gif


Pekna veta, asi ho dam do signu smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 3 2007 11:23am
Quote (undead_lord @ Wed, 3 Oct 2007, 18:10)
Pekna veta, asi ho dam do signu smile.gif


dej , budu slavnej
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll