d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ### Maturita Ftw ### > OdMaTuRoVaNo !!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 24 2007 10:30am
Quote (Esantin @ Mon, Sep 24 2007, 03:23pm)
gz wink.gif opravky? to máš pěkný známky


nejsou to opravky, nemoh jsem v cervnu kvuli nemoci z lonska, tak jsem sel az tedka biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 24 2007 10:33am
Quote (undead_lord @ Mon, Sep 24 2007, 04:30pm)
nejsou to opravky, nemoh jsem v cervnu kvuli nemoci z lonska, tak jsem sel az tedka biggrin.gif


tzn že sou to opravky biggrin.gif
cg

This post was edited by Lua on Sep 24 2007 10:33am
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 24 2007 10:35am
Ty vole kez ja bych nekdy odmaturoval :-) A jeste takhle dobre :-D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 24 2007 10:37am
Quote (Hamihs @ Mon, Sep 24 2007, 04:35pm)
Ty vole kez ja bych nekdy odmaturoval :-) A jeste takhle dobre :-D


hh no nevím zbytek ale učto a eko to mu závidim já to budu mít horší biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 24 2007 11:35am
někdo září, někdo v září

gz smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 24 2007 11:38am
gratz!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 24 2007 11:47am
ja se pripravuju na svuj dejak, cestinu, ajinu a zaklad spolecenskych ved.. to cert vem .. ale pak ty prijimacky na vejsku O_o .. to bude smrt.

edit: pripravuju samozrejme jen psychicky ofc.. zadny uceni este neprobehlo a dlouho este probihat nebude biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Sep 24 2007 11:48am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 24 2007 12:10pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 24 2007, 05:47pm)
ja se pripravuju na svuj dejak, cestinu, ajinu a zaklad spolecenskych ved.. to cert vem .. ale pak ty prijimacky na vejsku O_o .. to bude smrt.

edit: pripravuju samozrejme jen psychicky ofc.. zadny uceni este neprobehlo a dlouho este probihat nebude biggrin.gif


ok drz hubu, moc kecas kolem toho
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 24 2007 12:29pm
Quote (Leri @ Mon, Sep 24 2007, 07:10pm)
ok drz hubu, moc kecas kolem toho


Karel smrdi.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 24 2007 12:52pm
Quote (Leri @ Mon, 24 Sep 2007, 19:10)
ok drz hubu, moc kecas kolem toho


hm to nebylo moc milý :/
Jinak gratuluju. a je to smile.gif)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll