Quote (Sobcz @ Mon, Sep 24 2007, 05:47pm)
ja se pripravuju na svuj dejak, cestinu, ajinu a zaklad spolecenskych ved.. to cert vem .. ale pak ty prijimacky na vejsku O_o .. to bude smrt.
edit: pripravuju samozrejme jen psychicky ofc.. zadny uceni este neprobehlo a dlouho este probihat nebude

ok drz hubu, moc kecas kolem toho