d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Muj Prvni Hc Torch ( Thx Rapyjer Cz ) > taky maly komix ...
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2007 01:53pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Sep 21 2007, 02:04pm)
Ale ja uz basket nehraju !!! Jses odepsanej plesoune !!!


co to pises prosimte za keci ? pokud mas nejaky problem PM nebo real!
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 21 2007 02:24pm
Quote (Jameess @ Fri, Sep 21 2007, 07:53pm)
co to pises prosimte za keci ? pokud mas nejaky problem PM nebo real!


Hele muzu mit jednu prosbu jameessy? :-O ten avatar :-O nechces si tam dat jiny?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 21 2007 03:04pm
Quote (Jameess @ Fri, Sep 21 2007, 07:53pm)
co to pises prosimte za keci ?  pokud mas nejaky problem PM nebo real!


i ownz u np ;O in game tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 21 2007 03:29pm
Quote (Jameess @ Fri, Sep 21 2007, 07:53pm)
co to pises prosimte za keci ?  pokud mas nejaky problem PM nebo real!


Omfg kdyztak kecy a zadny problem nemam je to jen z filmu Space Jam..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2007 11:50pm
Quote (ghetofu @ Fri, Sep 21 2007, 08:24pm)
Hele muzu mit jednu prosbu jameessy? :-O ten avatar :-O nechces si tam dat jiny?


Gheto co mas proti mojemu avataru ? vsichni co byli na srazu tak vedi ze jsem skinhead... ale nejsem nacek... nevim preberte si to jak chcete.... ale proste PUNk and Skins united !
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 22 2007 02:23am
Quote (Jameess @ Sat, 22 Sep 2007, 06:50)
Gheto co mas proti mojemu avataru ? vsichni co byli na srazu tak vedi ze jsem skinhead... ale nejsem nacek... nevim preberte si to jak chcete.... ale proste PUNk and Skins united !


vouch smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 22 2007 03:30am
rešíte blbosti ..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 22 2007 04:21am
Na nátlak ze strany pána koster ( GHETA ) jsem si zmenil avatara abych ho nejak neurazel...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 22 2007 04:56am
Quote (Jameess @ Sat, Sep 22 2007, 10:21am)
Na nátlak ze strany pána koster ( GHETA ) jsem si zmenil avatara abych ho nejak neurazel...


Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 24 2007 02:11am
Quote (ghetofu @ Sat, Sep 22 2007, 12:56pm)


heh jameess je v poho klucina tak ho nechte ... a to ze je skinhead to neresim kazdej je jinaci .....
proste beru lidi takove jaci sou ... aspon si to o sobe mysli a snad i dodrzuju ikdyz si delam nekdy z vas srandu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll