d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prison Break - Útěk Z Vězení
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Sep 18 2007 11:04am
Ja mam necely dve rady tamhle na plackach, mel bych si to taky konecne pustit smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 18 2007 11:24am
prison break >>>>> lost
len dufasm ye pb nedopadne jak lost dlhe prestavky a dlasie diely len kvoli peniazom
ale uz sa tesim na 3 seriu biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 18 2007 11:33am
firebirde určitě na to koukni, koukneš na první a dokoukáš to za chvíli, je to dost napínavý

Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 19 2007 01:43pm
dival sem se na uryvky smile.gif neznam jmena hlavních hrdinu wink.gif ale jen ty kousky byly gosu takže se těšim tongue.gif 2 gg serialy :Pdr.house a pb wink.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 20 2007 04:44am
neznám vyzkouším

... ale z vězeňského prostředí určitě doporučuji kdo ještě neviděl film:" Shawshank Redemption, The (Vykoupení z věznice Shawshank) " od Franka Darabonta (autor Zelené míle napr) fakt to stojí zato

This post was edited by Rakiii on Sep 20 2007 04:49am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 20 2007 05:22am
Quote (Rakiii @ Thu, Sep 20 2007, 11:44am)
neznám vyzkouším

... ale z vězeňského prostředí určitě
doporučuji kdo ještě neviděl film:" Shawshank Redemption, The
(Vykoupení z věznice Shawshank) " od Franka Darabonta (autor Zelené
míle napr) fakt to stojí zato


koupili sme si to dvd s bleskem, ale ještě jsem to neviděl smile.gif , mrknu na to , jinak zelená míle rules
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 20 2007 09:38am
Quote (Rakiii @ Thu, 20 Sep 2007, 11:44)
neznám vyzkouším

... ale z vězeňského prostředí určitě doporučuji kdo ještě neviděl film:" Shawshank Redemption, The (Vykoupení z věznice Shawshank) " od Franka Darabonta (autor Zelené míle napr) fakt to stojí zato


jo souhlasim, tenhle film je gozu smile.gif
pb z tohodle filmu trochu vychází + mix dalších filmů
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Sep 21 2007 04:47am
Mam zhlidly vsechny heroes a lost a na pb uz netrpelive cekam az to zacnou davat na nove (zatim jsem linej si to stahnout wink.gif). Jinak Shawshank redemption muzu taky jen vrele doporucit, podle me jeden z nejlepsich filmu.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 21 2007 07:59am
Wohoo souhlasim s Esikem PB > all jen se trosku bojim toho dabingu atd.. ja jsem nevidel posledni 2 dily 2. serie ale asi si je dneska obstaram smile.gif a 3. serka uz fici naplno jo?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 22 2007 12:33pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, 21 Sep 2007, 14:59)
Wohoo souhlasim s Esikem PB > all jen se trosku bojim toho dabingu atd.. ja jsem nevidel posledni 2 dily 2. serie ale asi si je dneska obstaram smile.gif a 3. serka uz fici naplno jo?


1. díl 3. řady byl snad ke stažení v úterý a každej tejden bude novej díl
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll