Quote (Rakiii @ Thu, Sep 20 2007, 11:44am)
neznám vyzkouším
... ale z vězeňského prostředí určitě
doporučuji kdo ještě neviděl film:" Shawshank Redemption, The
(Vykoupení z věznice Shawshank) " od Franka Darabonta (autor Zelené
míle napr) fakt to stojí zato
koupili sme si to dvd s bleskem, ale ještě jsem to neviděl

, mrknu na to , jinak zelená míle rules