d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Na Asn Ale
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 11:09am
Quote (Rakiii @ Mon, Sep 17 2007, 05:59pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 17 2007, 04:57pm)
přesně
, mě teda stačí většinou tele k ní - Dragon flight - ww když nechcípne
tak znova. Na lepší amy musím tele k ní - dragon flight - 1 ls - mb -
DF - ww a opakovat

bvc nedáš prakticky, kor když lamí s doomem


nerekl bych ze doom bude to prave ... na ww ma to mrazeni spis pozitivni vliv ...

a pokud je ten barb blbej tak ho bez stitu muzes dat ...

ikdyz " skilzora " das asi tezko ...

mozna 102 fcr a umlatit ho mb^^

To Lua > sem myslel ze delas druida?


s hybridem ho dáš, máš přece jenom silný pasti ale s ghostem asi fakt ne, bys musel mít štěstí na ow, i když ten bramble by moh bejt zajímavej jak si řikal
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 17 2007 11:25am
neco jineho je ep aska a pub aska...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 17 2007 11:40am
raki jo ale nejsou utečka atd jinak bych chtěl drua ale
stím dmg bych to rád věděl jirko.... prosím mě to příde jako fun smile.gif
a lidi sem lamka bo co? storm bych bral vs bvc a vs amkam a kde potřebuju block jinak dual vs casterum ale nevim co jako druhej claw

když sem minule jel crap asn tak s psn scs slo dmg pěkný vysvětli budu mít větší dmg s psns scs nebo psn scs+venom nebo jen venom?


edit ktomu bvc vs ghost psn myslím že má šanci maxed df ofc proti bvc dobrá věc zdrhnout atd ale sem tam taky ww
edit 2 a stím že bych nedal amky.... si nemyslím schtá df maxed pár ww s max dr max blockem a nechytá se
a podle mě java je eště lehčí de totiž dělat ww tak abys dostal minimal dmg + claw block...

This post was edited by Lua on Sep 17 2007 11:44am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 17 2007 12:01pm
ja mam ww + trap asn 9 shadow sks sako fury + chaos suwayyah oba +3 ls bramble ik mod gloves + pasek sands botky higlord 2 raveny a docela pohoda smile.gif trap dmg zatim jen 3k ale este budu lvlovat mam zatim 86 smile.gif
full psn scs asi neni dobra volba :/
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 17 2007 12:25pm
Raki já mám tu asku na d2pk .. takže pub samo že ne ep biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 17 2007 12:33pm
Taky mam chut na horkou cokoladu a nezakladam topic biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 17 2007 12:35pm
Quote (Leri @ Mon, Sep 17 2007, 06:33pm)
Taky mam chut na horkou cokoladu a nezakladam topic biggrin.gif


jo, pac zatim nevis, jeslti budes pouzivat enigmu nebo coh.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 17 2007 12:45pm
Quote (Leri @ Mon, Sep 17 2007, 06:33pm)
Taky mam chut na horkou cokoladu a nezakladam topic biggrin.gif


leri tohle je topic o něčem ale vidím tu i topici o ničem... je to diskuze jako žádná jiná

hero
full psn je good volba pamatuju časy kdy sem měl bow palu biggrin.gif takovej pwn biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 17 2007 01:13pm
Quote (hero_cz @ Mon, Sep 17 2007, 06:01pm)
ja mam ww + trap asn 9 shadow sks sako fury + chaos suwayyah oba +3 ls bramble ik mod gloves + pasek sands botky higlord 2 raveny a docela pohoda smile.gif trap dmg zatim jen 3k ale este budu lvlovat mam zatim 86 smile.gif
full psn scs asi neni dobra volba :/


proc ik huh? na psn asku jedine trangy , co sands boty? no radsi up gore, up ww nebo dancery
a belt dungo / ow

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 01:18pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Sep 17 2007, 06:25pm)
neco jineho je ep aska a pub aska...


já se tu celou dobu bavím o pub ww asse, pokud vím tak tele je v ep zakázáno pro ne sorc ele druid chary ....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll