d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Guildy Na Jsp,klany Etc > Pro a proti
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 06:21am
Quote (M0f0 @ Fri, Sep 14 2007, 12:50pm)
nj, ale novy spot nad tych 6 standartnych stoji 500 fg, takze vyznam to urcite ma smile.gif
a ked si niekoho pridas, musi ta aj akceptovat, aby si si ho mohol vycapit v profile, ze kukaj koho poznam biggrin.gif okrem toho su tu notoricky add friend usery, ktory sa snazia mat medzi friends co najviac ludi


mno když už sme u toho, podívej se ke mě do profilu a na počet mých kamarádů. Jednou sem takhle editoval kamarády a omylem sem si pořídil slot navíc a 500 fg v prdeli , takže svůj účel to rozhodně má jak si řek biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 06:33am
Quote (Killer111 @ Fri, 14 Sep 2007, 14:21)
mno když už sme u toho, podívej se ke mě do profilu a na počet mých kamarádů. Jednou sem takhle editoval kamarády a omylem sem si pořídil slot navíc a 500 fg v prdeli , takže svůj účel to rozhodně má jak si řek biggrin.gif


hh vidim ze dalsi friend collector smile.gif, pretoto mam gold nastaveny tak, aby som vzdy musel zadat pass, aby som omylom neposlal ef gee niekam kam nechcem
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 14 2007 06:34am
některý guildy sou hodně nabitý třeba jako ta moje ofc... sice nejsem ňáký ultragozu ale máme svůj styl .. a aspoň neberem všechno vážně ... kdyby si chtěl seznam guild který se však snažej bejt profi a něco organizovat / dělat tak mi dej vědět mam to už celkem v merku -> btw Justice bude mit rocni vyroci za par dnu.
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 07:06am
Quote (Sobcz @ Fri, Sep 14 2007, 12:34pm)
<b>některý guildy sou hodně nabitý třeba jako ta moje ofc... sice
nejsem ňáký ultragozu ale máme svůj styl .. a aspoň neberem všechno
vážně ... kdyby si chtěl seznam guild který se však snažej bejt profi a
něco organizovat / dělat tak mi dej vědět mam to už celkem v merku
-> btw Justice bude mit rocni vyroci za par dnu.</b>


koukam ze jsi nemel co s fg ze jsis zalozil vlastni..a co organizujete?...jinak peknej pocet cechu u vas,ale titul homous bych nechtel:D:D
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 14 2007 07:16am
Quote (Sobcz @ Fri, Sep 14 2007, 02:34pm)
některý guildy sou hodně nabitý třeba jako ta moje ofc... sice nejsem ňáký ultragozu ale máme svůj styl .. a aspoň neberem všechno vážně ... kdyby si chtěl seznam guild který se však snažej bejt profi a něco organizovat / dělat tak mi dej vědět mam to už celkem v merku -> btw Justice bude mit rocni vyroci za par dnu.


JUSTICE RULES

This post was edited by alda on Sep 14 2007 07:16am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 14 2007 07:17am
Quote (alda @ Fri, 14 Sep 2007, 15:16)
JUSTICE RULES


Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 07:24am
Quote (Karbec @ Fri, Sep 14 2007, 02:17pm)
JUSTICE SUCKS


Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 14 2007 07:33am
Quote (Killer111 @ Fri, 14 Sep 2007, 15:24)


^.^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 07:39am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 01:24pm)


vouch
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 14 2007 07:45am
Quote (Killer111 @ Fri, Sep 14 2007, 01:24pm)


Scammers<<<<< ALL

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll