d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > -- Poll O Nejlepsiho Ceskeho Hrace Fotbalku -- > vote!!!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 13 2007 03:57pm
:-D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 13 2007 04:51pm
jsem volil pro sebe biggrin.gif já jsem využíval telekinezi ta se cení víc smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2007 05:26pm
tak to počkejte příště, vás tam ztláskám nahromadu ^^
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 10:14pm
Tak tady se musím přiznat... fotbálek až tak moc neumím, takový průměr, ale na vás velkoměšťany by to stejně stačilo biggrin.gif

A hraju jen útok, v obraně je málo pandrláků.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Sep 14 2007 12:56am
Quote (z3r0. @ Fri, Sep 14 2007, 04:14am)
Tak tady se musím přiznat... fotbálek až tak moc neumím, takový průměr, ale na vás velkoměšťany by to stejně stačilo biggrin.gif

A hraju jen útok, v obraně je málo pandrláků.


nejde o to kolik mas panprdlaku, jde o to jak rychle je umis protacet... HI HERO biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 14 2007 04:02am
Quote (Radmag @ Fri, Sep 14 2007, 06:56am)
nejde o to kolik mas panprdlaku, jde o to jak rychle je umis protacet... HI HERO biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


vy ste hrali, ze se smi protacet? lol tongue.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 04:09am
Quote (Josefista @ Fri, 14 Sep 2007, 12:02)
vy ste hrali, ze se smi protacet? lol tongue.gif


BM!!!
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2007 04:14am
Quote (M0f0 @ Fri, Sep 14 2007, 11:09am)
BM!!!


lol BM rly !
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Sep 14 2007 04:21am
jeden z pritomnych tak hral tongue.gif
nereknu kdo, ale ti nejbystrejsi z vas na to urcite prijdou biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 14 2007 07:56am
Quote (Josefista @ Fri, Sep 14 2007, 10:02am)
vy ste hrali, ze se smi protacet? lol tongue.gif


Neznas New Style ? az prijedes do prahy tak ti ho mistr ukaze... ja se musim odnej este hodne ucit
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll