Quote (z3r0. @ Fri, Sep 14 2007, 04:14am)
Tak tady se musím přiznat... fotbálek až tak moc neumím, takový průměr, ale na vás velkoměšťany by to stejně stačilo

A hraju jen útok, v obraně je málo pandrláků.
nejde o to kolik mas panprdlaku, jde o to jak rychle je umis protacet... HI HERO