d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > What The Hell? > pala rip
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 13 2007 11:00am
Hmm asi jak ventar the unholy ( takové neškodné zvířatko ) sejme 1 ranou 4k lie barba s ik setem.. taky sme nechápali uglystupid1.gif

Třeba má meph silnější konvi ? protože moje sorc měla taky pod jeho convi jen 46 Li rez normálně mám 85 když to má nějaká potvora ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 13 2007 11:00am
Quote (M0f0 @ Thu, 13 Sep 2007, 17:16)
sme s tebou, nejaky critical hit?


bababysitter hit you for 40956 dmg Critical hit!
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 11:05am
lag ne,slo to vklidu,je to hc,co je anya nevim a criticem by me porad asi nedal 4k stupidni meph:-( ten ma poradny dmg jen ele.-(
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Sep 13 2007 11:38am
buh te nema rad smile.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 12:30pm
Quote (mortwatcher @ Thu, Sep 13 2007, 05:00pm)
Hmm asi jak ventar the unholy ( takové neškodné zvířatko ) sejme 1 ranou 4k lie barba s ik setem.. taky sme nechápali uglystupid1.gif

Třeba
má meph silnější konvi ? protože moje sorc měla taky pod jeho convi jen
46 Li rez normálně mám 85 když to má nějaká potvora ...


jinak u ty convi vidim,kolik mam rest,chodil sem na nej casto,ale poho a ted me dal na ranu.-(

undead:njn asi ne...hell hf dneska io a ko:D:D
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 13 2007 12:42pm
Quote (st3pix @ Thu, 13 Sep 2007, 18:49)
lag možná, napálilo jich do tebe víc naráz...
anya bug (a lol, to je hc že? xD)
uber crit
co já vim


phu nevis kde je doub? uz sem ho stoleti nevidel..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 14 2007 03:20am
Quote (Karbec @ Thu, Sep 13 2007, 06:42pm)
phu nevis kde je doub? uz sem ho stoleti nevidel..


sem tam na jsp ale jinak o něm nevim vůbec nic T_T
asi má záhul ve škole, víš jak xD
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 14 2007 04:05am
Quote (otko @ Thu, 13 Sep 2007, 19:00)
bababysitter hit you for 40956 dmg Critical hit!


nn,mam taku malu upravu

Critical hit!
BadBaBySitteR >> 40956 dmg
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 14 2007 06:04am
Quote (st3pix @ Fri, 14 Sep 2007, 11:20)
sem tam na jsp ale jinak o něm nevim vůbec nic T_T
asi má záhul ve škole, víš jak xD


na dia nebyl tak mesic -.-
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 14 2007 06:13am
Dobry topic killer..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll