d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev123424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 9 2007 01:16pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 08:14pm)
Hele spis nez bar nejakou normlani knajpu.... preci jenom nemusim moc disko ani hip hop...


no to ja taky ne.. proste nejdriv je hlavni se sejit.. todle je vedlejsi biggrin.gif nech mi na PM tvuj mobil.. na vostatni uz mobil mam.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 01:21pm
kdy? kde ? budu se snažit být přátelský a krotit se smile.gif

edit wanna see híro

This post was edited by Lua on Sep 9 2007 01:21pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 9 2007 01:22pm
Quote (Killer111 @ Sun, 9 Sep 2007, 19:58)
za 1 k fg se dostavím


Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 9 2007 01:23pm
neni nad sraz teploušů
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:23pm
Hele kdyz je to sraz teplousu to asi pritelkyni sebou vźit nemuzu ? nebo muzu ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 01:24pm
Quote (z3r0. @ Sun, Sep 9 2007, 07:23pm)
neni nad sraz teploušů


biggrin.gif modrá ustřice for life smile.gif ne tak byl by to můj 1vní sraz a v praze to je relativně nejblíž

Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 07:23pm)
Hele kdyz je to sraz teplousu to asi pritelkyni sebou vźit nemuzu ? nebo muzu ?


když dá tak proč ne biggrin.gif

This post was edited by Lua on Sep 9 2007 01:25pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2007 01:40pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 08:23pm)
Hele kdyz je to sraz teplousu to asi pritelkyni sebou vźit nemuzu ? nebo muzu ?


ne
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 9 2007 01:45pm
Quote (Jameess @ Sun, Sep 9 2007, 08:23pm)
Hele kdyz je to sraz teplousu to asi pritelkyni sebou vźit nemuzu ? nebo muzu ?


esli vi co je to attack rating nebo shako .. ^^
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 9 2007 01:48pm
Quote (Lua @ Sun, Sep 9 2007, 07:24pm)
když dá tak proč ne biggrin.gif


lua muzes se ji kdyz tak skusit zeptat... ale myslim ze vim jak odpovi smile.gif pokud by chtela tak klidne smile.gif v opacnem pripade....

Quote (Sobcz @ Sun, Sep 9 2007, 07:45pm)
esli vi co je to attack rating nebo shako .. ^^


no zeptam se ji... ale myslim ze asi ne...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 01:56pm
já sem se ptal ale na fg jamesku jestli by mě nechtěla dát fg nebo prachy beru vše biggrin.gif
edit ale pokud je pěkná ... tak hm biggrin.gif

sobe myslím že sraz playu není o tom aby jsme se bavili jen o d2 trošku rl.... si naistni wowy a di chlastat na ně biggrin.gif ~^~

This post was edited by Lua on Sep 9 2007 01:56pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123424Next
Add Reply New Topic New Poll