d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Zna Tohle Video > dostane 3 fg
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 8 2007 05:30am
Quote (Josefista @ Sat, 8 Sep 2007, 12:29)
no, velice legrační video, stejně jako jsou Korni legrační kapela... Inu, numetal, jak to bejva horsi a horsi


zadny spam/ot pls..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 8 2007 06:03am
Quote (Josefista @ Sat, Sep 8 2007, 11:29am)
no, velice legrační video, stejně jako jsou Korni legrační kapela... Inu, numetal, jak to bejva - horsi a horsi
presne typ pisnicky kerou staci slyset jednou a znam ji, a vickrat ji slyset nemusim tongue.gif


s timhle musim souhlasit, at je to spam nebo ne
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 8 2007 06:06am
Quote (Josefista @ Sat, Sep 8 2007, 12:29pm)
no, velice legrační video, stejně jako jsou Korni legrační kapela... Inu, numetal, jak to bejva - horsi a horsi
presne typ pisnicky kerou staci slyset jednou a znam ji, a vickrat ji slyset nemusim tongue.gif
EDIT: jo a hero, proc my ne spamm, kdyz ty jo ... ? smile.gif


vouch @ numetal. nepotrebuju rikat vic.
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 8 2007 06:38am
Quote (Sobcz @ Sat, 8 Sep 2007, 13:06)
vouch @ numetal. nepotrebuju rikat vic.


kokoti
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 8 2007 07:43am
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 8 2007, 12:38pm)
kokoti


Prave sledujeme rozpad osobnosti v primem prenosu :/
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 8 2007 07:54am
Quote (Leri @ Sat, Sep 8 2007, 01:43pm)
Prave sledujeme rozpad osobnosti v primem prenosu :/


lol vouch.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 8 2007 08:08am
myslim ze to neni z filmu, takato komercna kapela si moze dovolit tocit klipy jake chce, nech sa trebars aj podobaju na film
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2007 08:16am
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 8 2007, 11:25am)
orly?
bych nerekl to neni tewn film..


aha, takže ty nevíš z jakého je to filmu a chceš to zjistit...
hmm a ja ze je to quíz... biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 8 2007 08:18am
Quote (Leri @ Sat, 8 Sep 2007, 14:43)
Prave sledujeme rozpad osobnosti v primem prenosu :/


mozna tak tvuj ty debile

SERU NA VAS CURAKI UZ SEM NEBUDU CHODIT
GL HF WITH SPAM IDIOTS


This post was edited by hero_cz on Sep 8 2007 08:24am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 8 2007 08:35am
Quote (hero_cz @ Sat, 8 Sep 2007, 14:18)
mozna tak tvuj ty debile

SERU NA VAS CURAKI UZ SEM NEBUDU CHODIT
GL HF WITH SPAM IDIOTS


sem zvědav jak dlouho ti to vydrží
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll