d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Oki Mam Problem > inside..
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2007 02:30pm
vajca sirove
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 7 2007 02:40pm
Quote (fifky-OVA @ Fri, Sep 7 2007, 07:19pm)
Takze uz trosku delsi problemy se svoji telesnou vahou smile.gif merim cca 195 + a vazim nejakych 72 - 75 kg.. jim docela dost si myslim a porad nemuzu pribrat.. sad.gif

Tudiz po vas cu nejake rady jak pribrat atd. smile.gif co jist.. jestli jsou aji nejake pripravky, vitaminy nebo ja nevim co post it here plz smile.gif

Nevim jestli je to mozna zpusobeno tim ze mam kazdy den trenink a vse tam vybeham.. ale to je asi mozna blbost..

Takze vas zadam o vase rady smile.gif

A plz postuje jen na dane tema necu tady spam..

Dekuji wub.gif


nic si z toho nerob... ja mam asi 195 cm a asi 105 kg a mam 17 rokov... wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 7 2007 04:14pm
staci sa dostat na intrak /kolej
tam priberes 100%
cely den nic poriadne nejes makas na veciach do skoly a
vecer/ v noci okolo 11-01
strasne zradlo a pivo po nom (cierne krusovice rulezzzz)


This post was edited by AcedraC on Sep 7 2007 04:16pm
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 7 2007 04:29pm
Taky sem to resil drive... kdyz si davas pozor a sledujes kolik bilkovin denne do sebe dostanes (2,5g*kg+-) tak se da pribrat, nebyl problem pribrat 5kg za mesic, ale hold je to narocne na penize. Uz nejakou dobu to nesleduji, merim tak 183 a vazim 75kg a nemuzu si stezovat, ale take bych rad uvital takovych 80kg+, ale je to tezke dosahnout pri mych sportovnich aktivitach smile.gif Mozna by pomohla nejaka umela strava, ale nemam s tim zkusenosti, tak ti nepomuzu.

A vse neni ve vaze, lepsi chudy a ohebny jak kopa svalu a neohrabany blbec .... smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 06:11am
Heh vsem vam dekuji wink.gif celkem jste me predsvedcili aby to takhle zustalo smile.gif thx a lot wub.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2007 08:19am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Sep 8 2007, 12:11pm)
Heh vsem vam dekuji wink.gif celkem jste me predsvedcili aby to takhle zustalo smile.gif thx a lot wub.gif


hmm, ani se ti nedivim... 186cm +- a važím 75kg +- a chci zhubnout... sad.gif (rly) za 68bych byl ráád happy.gif
Nemáte nějaké tipy jak hubnout?
kdysi jsem to řešil tak icon_pointr.gif jíst jednou denne a 2* v týdnu celý den nic nejíst... spolehlivé, ale tedka tak trochu nereálné... sad.gif
takže nějaké nápady?

This post was edited by Sebasti on Sep 8 2007 08:22am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 08:50am
Quote (Sebasti @ Sat, Sep 8 2007, 02:19pm)
hmm, ani se ti nedivim... 186cm +- a važím 75kg +- a chci zhubnout... sad.gif (rly) za 68bych byl ráád  happy.gif
Nemáte nějaké tipy jak hubnout?
kdysi jsem to řešil tak icon_pointr.gif jíst jednou denne a 2* v týdnu celý den nic nejíst... spolehlivé, ale tedka tak trochu nereálné... sad.gif
takže nějaké nápady?


zaloz si svuj topic.. tohle je o pribrani a ne o hubnuti happy.gif jinak bych se na hubnuti vysral.. rekl bych ze jsi na tom dost v klidku..
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Sep 8 2007 09:11am
Kup nebo pujc si nejaky casopis Muscle&Fitness nebo podobne zamerenou literatutu, pak zkus navstivit nejakou posilovnu, kup si permanentku na mesic a nechej si poradit s vyzivou smile.gif Osobni kontakt je nejdulezitejsi, dalo by se o tom napsat x-stranek a nevyresi to vice nez 5minut pokecu s nekym kdo tomu rozumi smile.gif
Druha moznost je si koupit novou knihu "varime na velke bricha" a cpat do sebe vsechno co je po ruce, ale to neni asi to, o co stojis...
Je to jako psat si s doktorem emaily misto toho aby si ho navstivil.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 09:18am
Quote (thebiss @ Sat, Sep 8 2007, 03:11pm)
Kup nebo pujc si nejaky casopis Muscle&Fitness nebo podobne zamerenou literatutu, pak zkus navstivit nejakou posilovnu, kup si permanentku na mesic a nechej si poradit s vyzivou smile.gif Osobni kontakt je nejdulezitejsi, dalo by se o tom napsat x-stranek a nevyresi to vice nez 5minut pokecu s nekym kdo tomu rozumi smile.gif
Druha moznost je si koupit novou knihu "varime na velke bricha" a cpat do sebe vsechno co je po ruce, ale to neni asi to, o co stojis...
Je to jako psat si s doktorem emaily misto toho aby si ho navstivil.


mno s tou poskou je prave problem uz jsem o ni uvazoval jenze bych to casove nezvladal sad.gif jinak v obchode s tema kreatinama atd. by mi poradili?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 8 2007 09:21am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Sep 8 2007, 04:18pm)
mno s tou poskou je prave problem uz jsem o ni uvazoval jenze bych to casove nezvladal sad.gif jinak v obchode s tema kreatinama atd. by mi poradili?


rofl hlavne ne kreatin .. sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll