Takze uz trosku delsi problemy se svoji telesnou vahou

merim cca 195 + a vazim nejakych 72 - 75 kg.. jim docela dost si myslim a porad nemuzu pribrat..

Tudiz po vas cu nejake rady jak pribrat atd.

co jist.. jestli jsou aji nejake pripravky, vitaminy nebo ja nevim co post it here plz

Nevim jestli je to mozna zpusobeno tim ze mam kazdy den trenink a vse tam vybeham.. ale to je asi mozna blbost..
Takze vas zadam o vase rady

A plz postuje jen na dane tema necu tady spam..
Dekuji

nic si z toho nerob... ja mam asi 195 cm a asi 105 kg a mam 17 rokov...