d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem Se Dostal Na Výšku > gratulace prijimám
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 7 2007 07:47am
Gratuluji smile.gif I kdyz z meho pohledu nedokazu pochopit ze se nekdo nedostane na VS :-)
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 7 2007 07:59am
Nj já se hlásil na práva a takové capiny.
A anglina se dá studovat buď na pajdáku nebo filozofické.
A filda je prý uplně zbytečná na toto biggrin.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 7 2007 09:04am
gz
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 7 2007 09:04am
gz :-)
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 09:01am
Quote (Leri @ Fri, Sep 7 2007, 01:47pm)
Gratuluji smile.gif I kdyz z meho pohledu nedokazu pochopit ze se nekdo nedostane na VS :-)


hmm ja se toho mozna dockam.. kdo vi jak bude vypadat ta nova maturita sad.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 8 2007 11:54am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Sep 8 2007, 03:01pm)
hmm ja se toho mozna dockam.. kdo vi jak bude vypadat ta nova maturita sad.gif


no my sme dělali jen takcvičně.. byla to úplná blbost.. oni to stejně zase odloží.. takže bych se nebál smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 8 2007 11:55am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 8 Sep 2007, 15:01)
hmm ja se toho mozna dockam.. kdo vi jak bude vypadat ta nova maturita sad.gif


já to vím ^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2007 11:57am
Quote (FF-speed @ Sat, Sep 8 2007, 05:55pm)
já to vím ^^


tak zpivej smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 8 2007 12:17pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, 8 Sep 2007, 19:57)
tak zpivej smile.gif


yyy gg !!
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 8 2007 01:03pm
Quote (mortwatcher @ Sat, Sep 8 2007, 06:54pm)
no my sme dělali jen takcvičně.. byla to úplná blbost.. oni to stejně zase odloží.. takže bych se nebál smile.gif


jj bylo to hodně trapné
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll